Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most 23 honapos a kisfim, az...

Most 23 honapos a kisfim, az esti elalvást egy hatalmas cirkusz és hiszti elözi meg, minden este. Tegnap kiprobáltam már a hidegzuhanyt is de nem vált be. Kitalál mindent csakhogy ne keljen aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 12:53
 1/5 anonim válasza:
93%

"Tegnap kiprobáltam már a hidegzuhanyt is de nem vált be."

Hát gratulálok neked!

Esetleg ha lefekvés előtt játékosan foglalkoznál vele (kis szaladgálás pl)utána nyugtató fürdő (pl levendulás),majd mese az ágyban.

Nem lehet,hogy te vagy türelmetlen,vagy a kicsinek túl monoton minden este a lefekvés ?

2008. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a : Nem alszik a gyerek és mi sem ! című könyvet! 4 nap alatt megoldódik minden problémád! Nekem már a 2. napon vége lett a hisztinek-azóta letesszük aludni és saját magát elaltatja,ha éjjel megébred, akkor is vissza tud aludni anélkűl, hogy ramazuri lenne. Mindíg mosolyogva ébred. Lefektetés előtt pedig mindíg mesélünk 2 mesét neki, úgy hogy ott ül az ölünkben. Hát nagyon édes amikor puszit ad és már megy is be az ágyába a cuccaival a hóna alatt.Már több ismerősömnek is segített ez a könyv amit az uszóoktatómtól kaptam annak idején-érdemes lett volna lefénymásolnom és akkor elküldhetném neked. Megpróbálom kinyomozni ,hogy ki írta-így könnyebb lesz megtalálnod.A hidegzuhanyt felejtsd el-képzeld magadat a helyébe!
2008. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Most kövezzenek meg a többiek, de kedves anyuka én téged is betennélek a hideg zuhány alá! Szerinted ettől majd elalszik az a szerencsétlen gyerek vagy szimplán sérült lesz?
2008. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is probléma az esti alvás. Néha már én is betenném a hideg zuhany alá... Azért ne izgulj, nem okoztál maradandó sérülést a gyerekben! Sajnos aki nem tudja, milyen az este igazán rosszul alvó gyerek, az nem tudja elképzelni ezt a terhet. A játékos foglalkozásról meg annyit, hogy egy hulla fáradt szülő legkevésbé tud "játékosan foglalkozni", másrészt ez a gyereket csak felkelti. :-( Nálunk az elsővel van ilyen probléma, a második mint egy angyal magának alszik el. Ugyanúgy neveltem(tük) őket. Egyelőre nálunk sem oldódott meg az esti alvás probléma, a pici meg 5-kor kel...
2008. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat nagyon aranyosak vagytok és kettö tényleg hasznos és kedves tanács.a másik két okostolyásnak pedig csak annyit hogy az ég világon mindent kiprobáltunk,az olvasástol a játszástol kezdve mindent ,addig müködik is amig nincs neki szolva hogy alvás.ahidegzuhany pedig nem szoszerint hidegzuhany hanem odaállitottam a kád elé és lefröcsöltem a tenyeremben lévö hidegvizzel.ha nem tudsz okos tanácsot adni inkább ne is irj,van aki kioktasson csak olyan nincs aki tanácsot adjon.örülj neki hogy neked nincs ilyen gondod.el se tudod képzelni milyen rossz helyzet ez,föleg hogy anyosomékkal élünk.hát ennyi ,remélem nem bántottam meg senkit nem ez volt a cél,de ugygondolom ide tanácsért jönnek az emberek nem kioktatásért.
2008. okt. 4. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!