Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S. , Meningitisz elleni...

S. O. S. , Meningitisz elleni oltás miatt mindez?

Figyelt kérdés

KIslányom tegnap kapta meg ennek az oltásnak a második részét. Mondták a szokásos szöveget, hogy 2 napig belázasodhat. Láz nem követte eddig, de olyan éjszakánk volt, mint még sosem, pedig elég gyatra alvó a kicsim.

Van olyan, hogy felsír, persze csak cicivel alszik vissza mindig, de van, hogy el kell telnie 3 órának, és akkor alszik csak vissza. Na most ezt is felülmúlta, még reggel 6-7-kor is sírt, úgy, hogy kb. 4-5 órát aludt egész éjjel, nem egyhuzamban.

Amikor egész pici baba volt, úgy fél éves koráig nagyon mintaalvó volt. Azután elkezdődött a fogzás, majd szeptembertől kezdődtek a nagyon rossz éjszakáink.

Ma reggel kérdezi a férjem, hogy nem azóta alszik ilyen rosszul, mióta az első oltást megkapta? És de.

Nagylányom is megkapta anno azt az oltást, de ő csak egyet, nem is tudom, miért volt szükség most kettőre...

NÁla semmi nem volt, mindig jó alvó volt. Persze, két gyerek nem egyforma.

Anyukám már régóta mondogatja (gyógyszerész), hogy ezek az oltások nem jók, ki tudja mit tesznek bele valójában, idegméreg, miegymás, ilyeneket olvas újfajta tanulmányokban. Gondolom, mindenki hülyének néz, nem vagyok és ő sem üldözésmániás, de ha én ezt tudom, SOSEM adatom be ezt a nyomorult oltást. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?


2016. jan. 7. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint egészségügyis mondom,ezek az új tanulmányok el vannak túlözva.Most nagyon fújják az oltál ellenesek a magukért,ezért születnek ezek a képtelenségek.Nincs köze a kettőnek egymáshoz.Gondolom egy éves kor alatt van a kislányod,ezért kapott 2 oltást.Egy év felett már csak egyet adnak.Nem tudom mennyi idős a kicsi,de az én kislányom is jó alvó volt,8 hós koráig,aztán jött a szeparációs szorongás,az meg gyakori ébredéssel jár.2 éves korukig folyamatosan fogzanak,kisebb-nagyobb megszakításokkal.Én sem vagyok oltás párti,a kötelezőkön kívül nem igen adattam be mást.Van amit én is feleslegesnek tartok,de azért ez az idegméreg dolog túlzás.Nem kell mindent elhinni.Mint mondtam,egyre többen kampányolnak az oltások ellen,keresik az összefüggéseket,amik legtöbbszőr persze véletlenek,és rögtön gyártják a képtelen elméleteket.

Üdv: egy 11 hós kislány anyukája

2016. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. 1 éves múlt a babám, az elsőt 9 hónaposan kapta, a másodikat most.

Én ezekkel az ébredésekkel kapcsolatban úgy vagyok, hogy mindig rámondják mindenre, hogy fogzik, mert nem tudnak mást mondani, a baba meg nem tudja elmondani mi a baja. Csak az a baj, hogy egy idő után már nagyon nehéz ezt anyukaként csinálni. Nem hagyom sírni sokáig, mert úgysem alszik ő bele. Na de hogy az embert mély alvásból óránként ébresztik, az nekem kínzás. Amúgy meg nem tudom, miért lenne az jó bárkinek, hogy oltásellenes kampányt csináljon. Azt értem, hogy a gyógyszergyártóknak miért jó, ha a beadatom...

2016. jan. 7. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!