Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves gyereknek milyen c...

7 éves gyereknek milyen c vitamint adtok? Melyik c vitamin az amelyikben nincs túl sok adalékanyag, nagy mennyiséget tartalmaz és könnyen bevehető egy ekkora gyereknek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Cemtrum.


Amúgy minek neki most vitamin?

2016. jan. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az edzőnk most ajánlotta a gyógyszertárban kapható aszkorbin savat. (mert ugye az a c vitamin)

3/4 mokkáskanállal,teába (50celsius fok alatt) lehet adni ekkora gyereknek.naponta.

2016. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tiszta gyógyszertári aszkorbin sav
2016. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amiben nincs adalékanyag (és még csak nem is kerül sokba) az valóban a tiszta L-aszkorbinsav. Én pl. citrom helyett teszem a teába.
2016. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 11 éves a lányom elég beteges szokott lenni ősztől tavaszig. Sulikezdés előtt 2 héttel vettem neki augusztusban a DM-ben egy gyerekvitamint. A márka most nem ugrik be, de a neve"Sulivitamin" és echinacea+C vitamin van benne. Hát én nem tudom, ettől van e, de még egy napot sem hiányzott ebben az iskolaévben. Még náthás sem volt,nem is értem, de örülök neki. Két tobozzal kiszedett, megint készülök venni.
2016. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Kihagytam, hogy rágótabletta, jó ízű, így szívesen szedi.
2016. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :-)
2016. jan. 14. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!