Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak van koztetek olyan...

Anyukak van koztetek olyan akinek a gyereke masfel eves koraban meg egyetlen ertelmes szot se tudott kimondani?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 09:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen
2015. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Es kesobb nem derult ki semmi?autizmus stb?
2015. szept. 27. 09:54
 3/19 anonim ***** válasza:
1,5 éves a fiam,semmi értelmes szót nem mond,de szerintem ezzel nem csak mi vagyunk így.Családi napközibe is jár heti 3x,de ráér még,beszélhet még eleget,ne aggódj!
2015. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam és még semmit nem mond, csak mutogat és gagyorászik. A védőnő hápog de én nem aggódom.
2015. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az autizmusnak csak egy tünete lehet(!!) a beszédfejlődés eltérő alakulása. Van még valami más a gyerkőcödnél, ami aggódásra adhat okot? Szemkontaktus, kötődés hiánya, furcsa mozgások, más gyerekekhez való furcsa közeledés, napirendtől, megszokott dolgoktól való eltérés esetén sírás, hiszti, ilyesmi?
2015. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Még 3 évesen se beszélt a fiam és szobatiszta se volt. 3 és fél évesen kezdett hirtelen, mondatokban beszélni. Nem derült ki semmi. Két hét múlva lesz 7 éves, beszédhibás, logopédushoz jár. De egész nap be se áll a szája. Ezért szokott fekete pontot kapni a suliban. ;)
2015. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, előtted szóló vagyok. Nálatok nem volt semmi egyéb a beszéd és a szobatisztaság hiányán kívül? Láttad rajta, hogy mindent ért, igent, nemet tudott inteni a fejével? Köszi!
2015. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem két éves korig egy szót sem mondott. MOst 4 éves és gyönyörűen, tisztán, választékosan beszél! Nagyon okos, mondják az oviban is:) Két és fél évesen, de inkább három évesen már mondatokban beszélt egyből.
2015. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen.Akkor bölcsibe került és kénytelen volt beszélni,rájött, hogy nem mindenki érti a gesztusait
2015. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hetes, én vagyok a hatos akinek a kérdésed szólt. :) Írtam neked privit.
2015. szept. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!