Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig van babapocak?

Mennyi idős korig van babapocak?

Figyelt kérdés
Honnan tudom,h ez még babapocak vagy esetleg fel van fújódva a hasa?egy éves múlt
2016. jan. 9. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
mármint szulés után..meddig van -babapocak-? én ilyenrol még nem is hallottam. egyik ismerosomnek sem volt szulés után -babapocakja..pláne egy év után.
2016. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsonek nem megy a szovegertes.


Harom eves kor korul tunik el. Akkor erosek mar a torzsizmok es a belso szervek is a helyukre kerulnek. Piciknel meg ugymond elore tolul ak, "lognak".

2016. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
:DD igazad van második!!! hat ezért nem értettem, mert nem sikerult rendesen elolvasnom :D bocsi kérdezo az értetlenkedésért. na inkább alszom is. jo éjt nektek!
2016. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fel van fújódva, akkor kemény(ebb) a has, nem? Én úgy tudom.
2016. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak két évesen se volt mar,de ő vékony alkat. Másfél éves kora után tűnt el valamikor.Biztosan alkat,látok oviban pocakos gyereket,de hát jóval több kiló az én gyerekemnél.

Enyém nagyon dundi volt kicsinek végig, egy évesen 78 centihez 10,2 kiló. 2 évesen már 92 centihez 12 kiló. 3 évesen 100 centihez 14 kiló.

2016. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 évesemnek már nincs babapocakja, de szintén vékonyabb fajta 2,5 éves 91 cm 13 kg, kicsit combos, de a hasa olyan mint a gyúródeszka.
2016. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!