Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik 2-3 éves korig...

Anyukák, akik 2-3 éves korig is szoptatnak, én nem értem, nektek nem fáj, amikor a gyerek fogaival tépi a melleiteket, hogy birjátok ezt ki ennyi ideig?

Figyelt kérdés
Nekem másfél éves a gyerekem,még nagyon sokat akar szopizni,de egyszerüen számomra már elviselhetetlen,nem értem,ezt hogy lehet elviselni.Ha nem is tépi.nyilván a fogai hozzáérnek a melledhez.
2015. szept. 1. 13:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
én sem értem.. meg azt, hogy minek kell egy ennyi idős gyereket szoptatni már?
2015. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
hidd el 1-es ilyenkor már nem poénból szoptatnak az anyák.az én gyerekem 1,5 éves és addig üti a mellemet amig nem kap.Ha kell földhöz veri magát.És éjjel órákig visitana ha nem kapna.Ezt csak az érti akinek ilyen a gyereke.Itt a hozzábujás a lényeg nekik nem a tej.
2015. szept. 1. 13:18
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

Én sem értem, addig szoptattam amíg nem jött ki a foga 10 hònapos koràig, akkor màr ment nem is igényelte tovàbb.

Szóval kivàncsi vagyok én is.

2015. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak mensi elott erzekeny a mellem,amugy szerintem mar hozzaszokott.Mondjuk en mar 4, 5 eve szoptatok kb fel ev kihagyassal.
2015. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
1es vagyok: van gyermekem, a nagy 2 éves, a pici 1 hós :) De akkor ezek szerint szerencsém volt a leválasztással, nem nagyon viselte meg. :D kitartást neked! :(
2015. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%

Uccsò vagyok, ha nem etetésről van szò akkor én ezt biztos nem hagynàm, màsfél évesen csak- csak, de 3?

Kérdező, az nem működik,hogy ilyenkor csak odabújik hozzàd? Esetkeg pohàrból/ cumisüvegből adsz neki tejpépet? Sajnos többel segìteni nem tudok mert semmi ilyesmi nem volt nàlunk, de a hisztiknél ez beszokott jönni.

2015. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
*3- as voltam,közben ìrtak
2015. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
1es , egyreszt igen, szerencsed volt..masreszt a kerdes arra iranyult, hogy akik szoptatnak,hogy viselik,nem pedig arra, hogy miert csinaljak.. Szamomra van ertelme, hogy szoptatom a masfel evest es azt hiszem amig en nem kerdojelezem meg, hogy te miert valasztottad el 10 honaposan, addig toled sem jogos azt megkerdojelezni hogy mas meddig latja jonak...
2015. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
Én ilyenkor nem értem, hogy a gyerek neveli az anyát vagy az anya a gyereket.
2015. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
ok 9-es és akkor te mit tennél mikor jönne utánad folyamatosan sirna és tépné a ruhádat le rólad?egész nap igy lennél vele és elnéznéd ?szerintem te ezt el se tudod képzelni.de ezért nem is okollak,mert a te gyereked nem ilyen,fogalmad se lehet róla.
2015. szept. 1. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!