Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg olyan nagy lenne? 15...

Tényleg olyan nagy lenne? 15 hónapos kisfiú,86 cm,13,5 kg.

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Magas, de gondolom a család is. Ezen miért lepődsz meg?
2016. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 évesem alacsonyabb is, könnyebb is. De azért annyira nem vészes, vannak nagyobb gyerekek is, ne zavarjon.
2016. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagy, de ezzel semmi gond, mert a súlya és a magassága arányban van.
2016. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam meg pici (9kg 80cm 18hónapos) hozzá képes hatalmas, de ezek cyak nézőpontok. Nin s min aggódni :)
2016. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nincs sok babás ismerősöm, csak meglepődtem, hogy mindenki mondja, milyen nagy fiú a korához képest! főleg, hogy egyikünk családja sem magas.

eszemben sincs aggódni :) örülök, hogy ilyen jó kiállású legényke :)

2016. jan. 14. 08:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg nagy.

Fiam is nagy. (pedig mini volt, amikor született).

2,5 éves, 17 kg, 98 cm.

Én nem lepődök meg, amikor mondják milyen nagy. Sokan emiatt "idősebbnek" nézik.


Gyanítom nemrég kezdett járni a fiad, így most picit lassulni fog a növekedés. De minden gyerek más, nincs ezzel semmi gond.

(fiam egy méretet hord a 4 éves unokatesójával...)

2016. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én fiam is ilyen magas, csak o 11 kg. mindenki azt hiszi, hogy legalább kétéves..olyan kérdésekkel is bosszantanak,- hogy miért nem beszél még ez a nagyfiu? mikor fogsz már rendesen beszélni..? mikor megy már ovodába?
2016. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kislányom most ennyi idősen pont ilyen magas és 12.2 kg, tegnap voltunk mérésen.

Kisfiam ennyi idősen 92 centi és 15 kiló volt :D Szóval hozzá képest a te kisfiad még pici is.

Mi magasak vagyunk, férjem 194centi, én 182centi.

Egyébként a fiam most 2.5 évesen 105 centi és 21 kiló, akkora mint egy 5 éves de nem zavar, én is örülök hogy egy jó kiállású kisgyerek.

2016. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lányom a 2 éves státuszon volt 86 centi és 12 kiló. Szóval hozzá képest biztosan nagy a fiad. :)
2016. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!