Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 napos kórházi tartózkodásra...

5 napos kórházi tartózkodásra nagyon durva a 2 bőröndnyi cucc anyának és 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

mi 2 éjszakára egy nagy sporttáskát vittünk és egy nagy auchanos szatyorba az ágyneműinket :)

nem tudsz mit tenni, nem egy szálloda, hogy adjanak bármit, muszáj bevinni... ráadásul tök mindegy, hogy 2 napra vagy 10 napra mész, attól még majd ugyanannyi cucc kell :(

2016. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen, teljesen fölösleges ennyi mindent bevinni
2016. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én biztos, nem vinnék ennyi cuccot, de nem zavar, ha valaki többet is visz. Mindenkinek a saját dolga eldönteni, mire lehet szüksége.
2016. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Másik városba megyünk, talán ha egyszer tudnak utánunk jönni látogatóba az 5 nap alatt.

A ruhákon kívül kell vinnünk rengeteg pelenkát, játékot, alvós dolgokat. Így is sok?

2016. jan. 17. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenre szükségetek van akkor nyugodtan vigyétek.De nem biztos hogy tudod majd hova pakolni.A szekrény nagyon pici.Az ápolók meg szolnak (legalábbis nálunk)ha szét van pakolva és a a táska sincs szépen eltéve.
2016. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ja, én is egy sporttáskával mentem be, aztán alig tudtunk kicihelődni a taxihoz, amikor hazajöttünk - ezt hozzál be, azt hozzál be - végül biztos kijött a két börőndnyi. Itt, Madarászban (Bp.) kell anyának ágynemű és szivacs, polifoam is. A gyereket, ha nincs nagyon rosszul, le kell kötni valamivel, ehhez játékok kellenek. Meg a saját párnája, takarócskája, Ilyen papucs, olyan tutyi, törölközők, WC-papír, tányér,evőeszközök neked, gyereknek. Szerintem nem túlzás a két bőrönd, ha nincs, aki nap mint nap "beugorjon".
2016. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!