Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki extra aluszékony volt és...

Aki extra aluszékony volt és nagyon durva egész napos émelygés hányás környékezte annak tényleg megszűnt a 12. hétre?

Figyelt kérdés
Alig tudok magamról olyan vagyok mint az őszilégy, fáradt, állandóan aludnék, reggeltől kezdve folyamatos hányingerem van próbálom kitalálni milyen ételtől lennék jobban, de mire kitalálom, elkészítem, vagy hozza a férjem addigra már nem kell még csak 2 hete tart ez (9 hetes vagyok) de biztassatok hogy valóban elmúlik 12 hetesen? Így 8-9 hónapot végigcsinálni egy kín lesz.:(
2013. márc. 16. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem az émelygés már a 8 héttől alábbhagyott. Viszont az álmosság 17-18. hétig megmaradt. És egy hete újrakezdődött:/


32hkm.

2013. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én álmos ugyan nem voltam, de most vagyok 14 hetes és még mindig hányok...
2013. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. hétig tartott, aztán hirtelen elmúlt. Az álmosság hamarabb, fokozatosan csökkent, mint az egész napos hányinger.
2013. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudlak jóval biztatni.

6-16. hétig hánytam.Napi 4-5x és fogytam

8 kilót is.Nekem is azt mondták,hogy a 12.

hétre elmúlik,hát nem így lett.Majd meg haltam.

Egész nap csak feküdtem.Borzasztó volt! :((((

Kitartás!!Hátha neked addigra elmúlik!!

2013. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:
emelyges elmult a 11. heten, helyet felvaltotta az oszi-legy effektus:-) ez a 10 hpnapos fiam mellett igen mokas:-)
2013. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem az 5. héttől a 14. hétig tartott az egész napos émelygés.
2013. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. héttől a 10. hétig tartott a rosszullét, azóta néha-néha gyenge émelygés, de nem vészes. Az állandó fáradtság és álmosság is megszűnt. Remélem Nálad is gyorsan megszűnik :)))
2013. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak később múlt el! :-(
2013. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8as! Mintha én írtam volna! :/
2013. márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi lányok (tegnap persze kiírtam a kérdést és azonmód be is aludtam....) ez valami szörnyű így semmit se tudok csinálni, úgy elterveztem hogy majd hogy sétálok, kismama jógázok torna vagy ilyenek, meg nem hagyom el magam hiszen nem vagyok egy olyan odateszem ott marad típus, erre semmire nem vagyok képes, döglődöm egész nap...

Remélem hogy a szerencsésebbek között leszek és már "csak" pár hét...:((

2013. márc. 17. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!