Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 110 cm és 16 kg körül ki...

110 cm és 16 kg körül ki gyermekednek milyen autósülése van?

Figyelt kérdés
Kislányom 5,5 éves és 9-18 kg ülése van, de éppen hogy jó még. A 36 kg-ig jó autósülésnek van még saját öve? Olyat láttam csak, ami már a kocsi övevel tart, az neg szerintem a nyakánál menne át.
2016. jan. 17. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
15-36-os ülése volt ennyi idősen. Ezeket magasságában lehet állítani, általában 105 cm körül már kényelmesek. Próbáld bele többfélébe, mielőtt megveszel bármit.
2016. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azoknak van még külön öve?
2016. jan. 17. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
15-36 kg-os üléseknél nagyon nem jellemző,hogy lenne saját öve
2016. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. A 9-36-osnak van belső öve, de azt se lehet végig használni, talán csak 15 kg-ig. Az ennél nagyobbaknak már csak az autó öve van. De nem megy el a nyakánál, két gyerekem van, különböző alkattal, mindkettőnek megtaláltuk a megfelelőt.
2016. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ekkora most a nagylányom.

Neki nem rég vettünk egy römer kidfix ülést. Ennek van egy üvvezetöje, nagy fejvédö rész. Mi sokat utazunk akár több ezer km is, igy csak biztonságos és kényelmes ülés jöhetett szóba.


A kicsi 3 éves és 13 kg neki még egy römer evolva 123 van, az 9-25 kg-ig van, és 5 pontos öve van.

2016. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiam 3,5 éves, 110 cm és 19 kg. Nekünk ilyen van:

[link]

Ennek van belső öve, alapvetően én azzal kötöm a fiamat, de most, téli ruhában már nem éri be, így az autó övét használjuk. Egyáltalán nem a nyakán megy át, 110 cm-es gyerek már nem kicsi.

2016. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!