Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányos anyukák! A ti...

Kislányos anyukák! A ti kislányotoknak is ilyen ott lent?

Figyelt kérdés
Majdnem kétéves, még pelusos, és a nagyajkai közt fehér lerakódás van. Kicsikorátol van, mindig kitöröltem ahogy az orvos mondta,a bejutott popsikenőcsőt, nem is volt begyulladva.Viszont, már lasan egy hónapja nem használunk fehér színü popsi kenőcsöt.Amit eddig annak néztem valószínüleg nem is az.. Holnap megyünk délután orvoshoz de addig megesz a penész.Ez normális?
2016. jan. 20. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mivel törölted ki?
2016. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mindig olajos vattával törlöm ki fürdés előtt, ahogy a gyerekorvos mondta. Krémet, popsitörlöt nem kenek oda, ha kakis mindig mosom neki a fürdetővel...
2016. jan. 20. 12:31
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem sok de ott van. Eddig azthittem ahogy mocorog a popsikenőcs kerül oda. Az orvos is azt mondta..De átálltunk seavajra az meg nem fehér
2016. jan. 20. 12:33
 4/18 A kérdező kommentje:
Mármint ahogy felkenem és elolvad az nem fehér....hjajj megőrülök...
2016. jan. 20. 12:44
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell megijedni, csak természetes váladék...én mondjuk nem törölgettem neki soha mert nekem meg azt mondták csak vízzel mossam meg de ne feszegessem ne törölgessem stb szóval csak amig az ujjam kényelmes kimosom neki...de ilyen lerakódást spec még nem láttam.
2016. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Lányomnak sem ilyen.

De szerintem ne aggódj előre, biztos nincs komoly baj.

2016. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pont olyan mintha popsikrém ment volna be..Én sem feszegetem, csak kicsit szétnyitom(amennyire nagy terpeszben magátol is szétnyilna de persze nem jó móka ha hagyja anyunak a pelenkázást) és ugyanugy amit a vatta elér..De nem viszem tulzásba..De mind lejön...na majd holnap mond valami okosat a doki..Nem sok van nekki, télleg csak olyan mintha neugranormon lenne.Szaga nincs..Vagyis a párom szerint fütyi szaga van..(bocs de ő mondta igy) én nem érzem hogy lenne szaga...
2016. jan. 20. 12:58
 8/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk alapból rosszabb a szaglásom mert dohányos környezetben nőttem fel s magamis dohányoztam tini koromban..
2016. jan. 20. 13:03
 9/18 anonim ***** válasza:
A fütyi szag = pisi szag.
2016. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én is csak Pisit éreztem nem értettem mire gondol:) De akkor lehet hogy tényleg csak természetes dolog, a párom szerint biztos olyan amit a fiuknak is ki kell mosni a fityma alol, és ne aggódjam tul....
2016. jan. 20. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!