Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányos anyukák, ti hogyan,...

Kislányos anyukák, ti hogyan, mivel ápoljátok kislányotok haját?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 3éves kislányom,és néha olyan száraznak látom a haját,mintha kicsit töredezne is. Ötleteket várok,hogy a vele egykorú gyerekek anyukái mivel mossák a kislányuk haját és használnak e balzsamot vagy egyéb hajápoló szert amivel szebbé válik a hajacska:)
2015. nov. 18. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a Schauma Kids samponját használjuk már régóta, nagyon szeretjük. Pár éve, mióta hosszú haja van a lányomnak, veszem a spriccelős balzsamját (nem kell kimosni), megkönnyíti a kifésülést.
2015. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) milyen márkájú a spriccelős balzsam? kiprobálnám szivesen:)
2015. nov. 18. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Az is Schauma Kids! :)
2015. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a lányaimnak derékig érö hajuk van.

Gyereksamponnal mossuk, és nivea balzsamot teszek a végére, néha kell spriccelös balzsam is, de azt ritkábban használom.


Ha már száraz a vége azzal nem tudsz mit kezdeni, azt le kell vágatni, a balzsam megelöz csodát nem müvel.

2015. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Extra száraz, göndör hajam van, így komoly készletem van hajápolóból. Lányomé hullámos, ugyanazt a nem kimosandó balzsamot kapja meg, amit én is használok.

Mivel a fejbőrre nem kerül, hanem az alsó 1-2 cm-t kihagyva, csak a hajra (ami már ugye elhalt szaruréteg), nem lesz baja tőle.

2015. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És melyik gyerek samponnal kedves 2. válaszoló? :)

a 3. válaszolótól pedig azt kérdezném hogy milyen nem kimosható balzsamot használtok? :)

2015. nov. 18. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 4 éves, fenékig érő, szögegyenes haja van.

Sosem volt vágva a vége, mégi teljesen egészséges neki.

Mi egy jó ideje Garnier gyermeksampont használunk, és hajmosás után az Avon argánolajos hajvégápoló szérumát használom neki a hajvégekre. Ettől finom illata is van a következő hajmosásig (heti egyszer mosom neki), csodás fénye van és könnyen fésülhető mindig.

2015. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A sampon szerintem még oké, dehogy balzsma meg minden féle fésülés könnyítő kence-fice..

Évekkel később nem fogtönkremenni ahajuk szegényeknek e miat a sok vegyszeres cuccok miatt?

Soha nem használtam samponon kívül mást, és mások irigyek rám, mert ő nekik meg mind roszabb minőségű a hajuk.. kivétel nélkül, mikor meg kérdezem mit használnak jön egy hosszú lista...

2015. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!