Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem beszelo ket eves gyerekkel...

Nem beszelo ket eves gyerekkel milyen program a megfelelo,?

Figyelt kérdés
Allatkert, vadaspark ezekhez meg hideg van, ráadásul az abaj, ha emegyunk valahova a kivancsisaga miatt arra megy amerre csak akar, nehez elcsalni.Nem rossz csak kivancsi, az a baj hogy nem beszel es hiaba probalok vele egyezkedni meg nem lehet. Es nekunk a szuleinek egy vasarlas is csak futasbol all.valami olyan kellene ami kenyelmes neki es nekunk is,hogy egyutt tudjunk ,,nezelodni,, persze ne, baj neha elfut,szivesen megyunk utana..csak vegig igy.....nem a legjobb...
2016. jan. 20. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem egy nem beszélő gyerekkel miért ne lehetne állatkertbe menni.

Menjetek a Tropicariumba ott nincs hideg. De szaladgálni mindehol fog.

Menjetek játszóházba ott rohangálhat.

2016. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tropicariumba csak pórázzal :D

Játszóházba menjetek, vagy gyerekmedencés helyre.

Sőt, a legtöbb bevásárló központban már van játszóház, bár a két évest még nem lehet otthagyni szülő nélkül, de amíg egyikőtök vele van, a másik nézelődhet/vásárol, utána csere. :)

2016. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem beszélő kétévessel én voltam strandon, játszótéren, játszóházban, Tompeti koncerten, állatkertben, cukrászdában, bárhol. Ha nyugit akarsz, akkor valami jól bekerített hely kell, egy kisebb játszóház pl. :) De hidd el, egy beszélő kétéves se sokkal pihentetőbb... :D
2016. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen medencezesre mi is gondoltunk, allatkertet egyenlore a rossz idojaras miatt irtam......ott hagyni nem szeretnem sehol:))jatszohazban maszhatunk vele mi flnottek is?mert a nagy gyerekek meg fel lökik....cukiba ha megyünk akkor egyutt futok vele mert kis kivancsi mindenre:))ha van meg otlet johetnek, koszi az eddigieket is
2016. jan. 20. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!