Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3év körüli gyerekkel hogy...

3év körüli gyerekkel hogy lehet egész napos programot tervezni ha még alszik napközben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Alszik a babakocsiban, autóban, a strandon a pléden, stb.

Nekünk két gyerekünk, van, a kisebbik 2 éves, és megyünk mindenhová... ha elálmosodik, hozzám bújik, és alszik. vagy olyan is van, hogy nem alszik egész nap. akkor sem áll meg a világ, ha a 3 évesed egy nap nem alszik, nem olyan kicsi ő már ehhez sem....

2013. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom csak az a probléma hogy nála "megáll a világ" ha nem alszik,mert iszonyat hisztis lesz!:(


Leírom legutóbb mi történt.

Voltunk az állatkertben(nem először),és délután 2óra felé olyan hisztit levágott hogy utána tönkrement az egész napunk!:((( Rendesen szégyenkeztem miatta! Babakocsija már nincsen el sem fér benne mivel jó nagy gyerek,de mikor volt sem aludt el.

Ő egyáltalán nem az a fajta(sajnos)aki csak úgy elalszik akárhol. Pár hete a strandon csinálta a "cirkuszt",hiába vittünk neki felfújhatós gumiágyat hogy majd azon alszik,hát hogyne!:(

2013. júl. 15. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ha megoldható félbeszakítom a napi programot, Ő sem alszik el akárhol-de autóban igen. Ha valamiért mégsem alszik délután, akkor este max.6kor fürdés, vacsi, kakaó és 7körül alvás. Hiába süt a nap. Ha későbbre tolódik, vége mindennek és hiszti, sírás, nemalvás lesz. Ha semmiképp nem tudod az alvást megoldani és nem is bírja az hosszú napot, akkor szerintem reggel mindenképp hagyd hogy magától ébredjen és korán kezdődjön az este.
2013. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyém 2 éves és ő sem alszik, ha buli van. De bírja estig simán :)
2013. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!