Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondjak a pici lányomnak?...

Mit mondjak a pici lányomnak? Hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés

Le vagyok döbbenve. A kislányom 5 éves, és szó szerint odavan Owen Wilsonért. Tudjátok aza szöszi hosszúhajú színész. Szóval amióta olyan filmet látott, amiben szerepelt azóta találkozni akar vele, sír, kérdezgeti, hogy mikor találkozhat vele.

Mit csináljak? Lehet röhejesnek tűnik, de nagyon el van keseredve.


2016. jan. 20. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Mond meg, hogy amerikában él és az nagyon messze, meg híres színész és nem lehet csak úgy találkozni vele.


Vagy indíts facebookon egy kampányt, hogy a kislányod találkozni akar vele :) és ha szerencséd van akkor összejön.


Amúgy aranyos :)

2016. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg a gyereket, hogy Wilson bácsi már 47 éves vénember, aki jószerivel a nagypapája is lehetne.
2016. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit, majd lecseng nála. Mi annak idején a Kabir Bedibe (sandokan) voltunk szerelmesek, mint sok más kislány, az sem tartott sokáig.
2016. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémai.
2016. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyem meg :-)

Mindenkinél van ilyen korszak szerintem. Én ennyi idősen a videós pasiba voltam belezúgva, aki az ovis ünnepélyeket szokta kamerázni :-) Túléltem :-)

Okos nagylány már, szerintem le tudod rendezni azzal, hogy ő borzasztó messze lakik, ti nem tudtok elmenni hozzá és ő sosem jár erre. Őt csak a tv-ben lehet làtni.

Majd elfelejti :-)

2016. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyereknek gyerek filmet! Nem bántásból írom. A gyerekek elméje nem olyan, mint nekünk felnőtteké. Nincs értékitéletük, nem tudják, hogy az csak egy film, az nem a valóság. Rengetek cikk van, hogy mi játszódik le a gyerek fejében tévézéskor, mikor felnőtteknek szánt műsort, filmet néz. Vigyázni kell szerintem, mert majd terveket szövöget legbelül, hogy megy el Amerikába, ábrándozni fog, járkálni fel-alá, és közben tervezget.
2016. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ. Tényleg nagyon aranyos a drágám, de nagyon sajnálom. Magyaráztam már neki, meg mondtam, hogy messze van, de csak mondta hogy értem, aztán másnap újra kezdte. :/ amúgy a Marley meg én-t néztük az egy ku

tyás film :)

2016. jan. 21. 05:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet csak époen az én 4éves lányom JUSTIN BIEBER rajongo.fogalmam sincs honnan jött neki ...minden nap ôt kell hallgatnunk (már elég unalmas).az oviban állitolag azt meséli,hogy ő a szerelme és majd feleségűl megy hozzá...karácsonyra a jézuskának írtunk levelet amiben a legelső amit kért az Justin Bieber volt..hiaba mondjuk hogy messze lakik,sokkal idősebb nála,akkor is ragaszkodik hozzá.szinte ámulva nézi a tvben a klippet amiben benne van..( ilyeneneket mond közben:hogy lehet ilyen széphangja??!! Nincs nap hogy ne beszélne róla.azt mondja elhívja majd a szülinapjára (?????!!!???!!!)és együtt énekelnek majd 😀
2016. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy mégis mitől van elkeseredve. Az az egy nem normális, ne haragudj. Az viszont teljesen normális, ha rajong egy színészért ,ég ha 5 éves is csak. Szerintem ülj le vele a gép elé, nyisd meg a wikipédiát és olvasd fel neki a tényeket, mutasd meg a térképen, hogy ő hol van, és ti, stb.
2016. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!