Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerek már élvezné a...

3 éves gyerek már élvezné a Disneylandet?

Figyelt kérdés

Anyósomék szeretnék elvinni majd májusban a fiunkat, ez lenne az egyik születésnapi ajándéka. De nem tudom, mennyire élvezné, mennyire lenne neki maradandó élmény. Mert annak nem látom sok értelmét, hogy elutazzanak és a gyerek csak nyűglődjön.

Aki volt ilyen korú gyerekkel, mi volt a véleménye? Megérte? Élvezték?

Én még 22 évesen is élveztem a helyet, de azért az más...


2016. jan. 21. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos élvezné, de szerintem nem tudná az egészet élvezni. Túl nagy és sok lenne neki.

És amennyibe kerül, szerintem kb 3-4 év múlva érdemes elvinni először.

Maradandó élmény max 1-2 részlet lenne, amit amúgy is ismer mesékből.

2016. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 és 11 éves fiúkkal mentem Disneylandbe, és utólag azt gondolom, hogy még a 6 évesem is kicsi volt hozzá. Élvezte ugyan a játékokat, de amennyi nyűggel járt...rengeteget kellett sorban állnunk, nagyon nehezen viselte, és igazából szerintem fel sem fogta (már nagyobb, és nem nagyon emlékszik).


Ettől függetlenül ártani nem fog neki, ha anyósék ragaszkodnak hozzá, akkor ebből ne legyen konfliktus, csak készítsd fel őket, hogy nem lesz leányálom, tudják jól lereagálni, ha a gyerek nyűgös lesz.


Az megint más kérdés, hogy én 3 éves gyereket nem engednék külföldre a nagyszülőkkel.

2016. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ráér majd jóval később vinni,egy 5 év múlva, hogy azért emléke is maradjon a dologról.
2016. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ahogy írták előttem, a Disneylanddel még várnék. Elég drága, és mindig sokan vannak.


Amúgy volt már nagyobb vidámparkban?


Pont az ő korosztályának való a Sopron melletti Familypark. Kicsiknek való játékok színvonalasan. Így is lesz jó pár dolog amire nem ülhet majd fel (életkor, magasság).

Májusban még mindenhol suli van, és ha jó időben mennek mindenhova várakozás nélkül fel lehet ülni.

Mi májusban voltunk (középső gyerkőc volt közel 3 éves), és a gyerekek nagyon élvezték.


Még további opció, ami inkább neki való: Madurodam (mini Hollandia), Parc Boudewijn Seapark Brugge, esetleg Legoland (de itt is sokan vannak, és dologra nem tud felülni).


Bármikor mentek tematikus vidámparkba, érdemes olyan időpontot választani, amikor az adott helyen iskolaidő van, így sok időt lehet spórolni a sorban állással.

2016. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont 3 éves volt a gyerekem amikor voltunk. A Disney hősökkel való találkozást élvezte, de a játékokra nem nagyon tudtunk felülni, a sorban állás miatt es sokra fel sem ülhetett, mert még pici. Ilyenekre hogy folyón megy a kis hajó felültünk, de az nem akkora élmény, es barhol máshol van hasonló. Mi közel laktunk hozza csak ezért vittük el, ha messze laknank, akkor biztos vártam volna iskolás koráig. Akkoriban mindig oda volt a Disney hősökert, YouTubebon nézte a Disneylandes felvonulást es akart találkozni velük, de mostmár 7 éves es egyáltalán nem emlékszik ezekre az élményekre, így összességében nem sok értelme volt.
2016. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Felesleges lenne még.
2016. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!