Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha megbeszélt időpontra...

Ha megbeszélt időpontra házhoz jön a doki, a gyerek meg épp elaludt, felkelted v. más időpontot kérsz?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Én alapból olyan időpontot beszélnék meg, amikor nem szokott aludni a gyerek.
2016. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, mennyi idős, miért jött a doki (ha beteg, egyértelmű, hogy nem halasztunk), stb.
2016. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ott az orvos, ráadásul egyeztetett időpontra, akkor igen, felkelteném. De ha nem nagyon beteg - pl oltás miatt jön az orvos - akkor inkább nem hagyom h elaludjon. Ha meg azért hívom ki mert a gyerek nagyon beteg, akkor meg inkább felkeltem, mert az a gyerek érdeke, h minél előbb lássa doki.
2016. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem beteg most hálistennek, 3 éves státusz vizsgálat. Nem tudtam már ébren tartani. De majd akkor bepótolja este.
2016. jan. 27. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 évest igen, ő már el van akár alvás nélkül is, max este korábban rakod le.
2016. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

státuszhoz házhoz?


amúgy igen, felkeltem, főleg ha nem beteg.

2016. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Felkeltem, ha fáradt akkor úgyis visszaalszik majd a vizsgálatok után, vagy este korábban fekszik majd.

Csak mellékesen, soha eszembe nem jutni elszedni egy időpontot olyan elől akinek igazán szüksége van rá ( szerencsére senki sem mozgássérült nálunk).

2016. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna hogy esetleg NE keltsem fel, hisz hozzá jött, nem pedig engem megvizsgálni.
2016. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért: ha már ott van a doki, természetes hogy felkeltem, a kérdés a doki kiszállása előttre vonatkozott.

Státuszhoz házhoz megjegyzésre: igen, nekem évente egyszer kihívni a doktort inkább megéri, mint ott összeszedjen hamarjában ki tudja mit, amiért még párszor vihetem vissza (+gyógyszer ktg). Ez hagy legyen az én gondom. A doktor természetesen a neki megfelelő időpontban jön.

2016. jan. 28. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!