Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3éves kisfiam 10kg nem akar...

Gyenge zsuzsanna kérdése:

3éves kisfiam 10kg nem akar enni semit ritkán pár falatot eleven vidám erös de félek valami baja lesz mit tegyek? Már mindent próbáltam

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, amit szeret? Spagetti, tejbegríz, tejszelet, krémlevesek, bundáskenyér meg hasonló gyerekbarát dolgok? Amúgy nyilván nem fog étel mellett éhen halni. Nem csinálsz véletlen túl nagy cirkuszt a kaja miatt. Vedd könnyedén, tedd elé, ha eszi eszi, ha nem, nem. Ne legyen központi kérdés, de minden nap legalább az egyik kaja olyan legyen, amit tutira szeret.
2016. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is vékony a gyerekem, de enyém 1 évesen volt 9 kiló :S

gondolom, hogy kivagy, ha enyém vékony akkor a tied tényleg sovány lehet, bár magasságot nem írtál.

én kivizsgáltatnám, az azért nem árt. lehet kiderül valami vitaminhiány ami rontja az étvágyát vagy a felszívódást.

2016. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 kg?! Egy 1 évesnek ez a normális súlya, bakter!


Én elvinném vizsgálatokra, elsősorban felszívódási zavar, és bélférgesség miatt.

2016. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen, ez tényleg az a kategória, hogy nagyon kevés, alultáplált!

Orvosnál voltál vele, vizsgálatokat csináltak? Bár gondolom igen, mert ha valaki rendszeresen jár orvoshoz, akkor az tán szól érte, mert ez tényleg nagyon kevés.

És még egy nagyon rossz evő 3 évesnek is több a súlya, mint 10 kg. Az én kisfiam is elég rossz evő volt, de 3 évesen 16 kg volt, pedig ő aztán tényleg válogatott, hogy mit eszik meg, vagy mit sem. Itt szerintem nem arról van szó, hogy nem akar enni, hanem valami más áll a háttérben, amit meg ki kéne vizsgálni!

2016. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éves lányom 15 kg na ő tényleg vékonyka. Ő is nagyon rossz evő, de miòta kiderült hogy lisztérzéken jobban eszik.
2016. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!