Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A gitárom próbáltam behangolni...

D.Olivér kérdése:

A gitárom próbáltam behangolni többféle hangolóval, de felülről a 4. húrt mindegyik csak ritkán érzékeli (kb.5ből egyszer), a többi jó. Hallás alapján az összes ugyanúgy szól. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy mindig érzékelje a hangoló, mert nem csak hangolásra kell.

2014. nov. 30. 15:14
 1/3 szaszaa11 válasza:
Miért baj neked az, ha nehezebben érzékeli? Nekem is van, hogy vmelyik húrt 6-7x meg kell pengetnem, hogy érzékelje a hangoló, és? Ez mindig is így volt akármilyen faszántos hangolót veszel, ez van. Ez olyan minthogy újrahúrozás után könnyen csúszik a húr. Szar, de ez van...
2014. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyémnél is pontosan a felülről a negyedik, azaz a G húrt nehéz behangolni az akusztikuson. Milyen típusú gitárod van? Úgy hallottam, hogy egyes, nem túl márkás gitároknál ez előfordul.
2014. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, a gitárom igaz hogy nem márkás. És a Guitarbots nevű játékhoz kell, mert most jönne az a rész hogy elkezdem az akkordokat és emiatt nem érzékeli.
2014. dec. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!