Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy hónapja költöztem el az...

Egy hónapja költöztem el az öt éves kislányommal a férjemtől aki nem törődött velem, sem a kislánnyal. Megegyeztünk hogy kéthetente hétvégén nála alszik két napot, de a lányom minden alkalommal sír, hogy nem akar ott lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akkor megnyugtatom,és végül ott alszik,és ha telefonon beszélünk,meg amikor hazahozom azt mondja, hogy jól érezte magát, viszont,ha közeledik az újabb ott alvós hétvége, megint azt mondja,hogy nem akar menni... Tanácstalan vagyok nagyon...nem akarok rosszat a lányomnak,de mit tehetnék?
2008. szept. 18. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak legyél türelmes.

A gyerekek félnek minden új dologtól, de majd ha megszokja, hogy a férjednél sem olyan rossz, akkor már nem lesz gond.

Én úgy gondolom, hogy ki fog alakulni ez a dolog idővel, és akkor már sírás sem lesz.

2008. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia szerintem ne eröltesd.Nem tudom milyen a kapcsolatod a férjeddel de ha tudod beszéld meg vele hogy te is elkiséred a lányod és ottmaradsz vele.Elöször csak rövid idöt aztán mindig többet és többet.hátha veled könnyeben megszokja majd.remélem sikerrel jártok.
2008. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!