Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A IX. -ker Fehér Holló utcai...

A IX. -ker Fehér Holló utcai bölcsödéről szeretném kikérni a véleményeteket, és tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam oda jár, 1 éves korában adtam be, most 27 hónapos. Nagyon meg vagyok elégedve a bölcsivel, csak ajánlani tudom mindenkinek, nyugodt szívvel hagyom ott a gyerekemet minden nap, mert biztonságban van és a lelkére is figyelnek. Ha kérdésed van, nyugodtan írj még.
2010. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,megnyugodtam.Bár az én kisfiam, mégcsak 14 hónapos,de gondolom már bekell adni a jelentkezést,mivel januárban már visszakell mennem dolgozni.:-(

Nemtudod véletlenül, hogy nagy e a túljelentkezés,és hogy ki dönt a felvételről? Önkormányzat,vagy bölcsödevezető?

Nagyon köszönöm a válaszod!

2010. márc. 30. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos itt is nagy a túljelentkezés. A felvételről tudomásom szerint a bölcsöde vezető dönt, legalábbis nálunk így volt, de mi is több hónappal előtte már bementünk személyesen beszélni vele, hogy ekkortól szeretnénk. Az én fiam decemberig jár, januártól már ovis lesz, tudtok menni a mi helyünkre :-)))
2010. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra készülj, hogy nekünk 1 hónap volt a beszoktatás, tehát ha januárban kell kezdened dolgozni, december elején már kezdenetek kell a bölcsit. Van, ahol másképp csinálják, rövidebb időt hagynak, de én nem bántam meg, hogy 4 hét volt a beszoktatás.
2010. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél még kérdezni, írj privit légyszi, mert innen most mennem kell, de gép előtt leszek. Üdv
2010. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!