Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a baba? Véleményete...

Lehetséges a baba? Véleményeteket kérem, és tapasztalataitokat.

Figyelt kérdés
május 13 óta próbálokozunk a babával,a ciklus.hu szerint 16 -án volt ovum.júni 2-re nem várom.nagyon feszül a mellem,fáj a fejem,sokat pisilek,fáradékony vagyok,és szúrkál az alhasam. remélem nem jön meg a mesim. a kalkulátor szerint ha sikerült akkor 4 hetes 1 napos babás lennék. ezek a tünetek ilyen korén lehetnek? júni 6 körül tesztelek,de nagyon kiváncsi vagyok alig bírok várni
2010. máj. 31. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek másképp és máskor jönnek a tünetek. majd 6-án tesztelj ha addig nem jön meg.
2010. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van akinek vannak ilyen korán tünetek, de ritka..

Ezek mindenesetre jelezhetnek babát és mensit is, szóval majd a teszt fog tudni bármit is mondani..

2010. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elöször várd meg meg jön e 2-n vagy nem, reméljük nem.. én 3 évet vártam rá, és minden honapban jöttek ezek az elöjelek, még höüméröztem is stb stb.. amikor terhes lettem, minden ugyanolyan volt, annyi volt csak más, hogy mikor meg kellett volna jönni aznaptol mindig este korán álmos lettem.. ennyi volt. a 29. napon délután lett halvány pozi és a 33. napon látta a doki hüvelyi uh-n 2,.4 mm-s volt, most 32 hetes vagyok, de ha vissza gondolok, tényleg a melleim is olyanok voltak, a hasam is stb.. nem volt kemyénm a méhszájam se, és folyásom se volt semmi .. a melleim csak akkor fájtak ha megnyomtam öket,. a tünetek a 6-7. hét körül jöttek. drukkolok neked, majd irj mi lett.

32

2010. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az igaz, hogy nekem is ilyen tüneteim voltak mielőtt megjött, amikor babával próbálkoztunk, viszont mindkét terhességemnél a nemvárt körül is ugyanilyen tünetek voltak, talán ici-picit erősebbek. Egyszóval minden lehet, akár baba is. Nagyon szorítok, majd írd meg, sikerült-e!

18 hetes kismama, 2 éves kisfiú anyukája

2010. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is 16-ra írta a ciklus.hu az ovut de nekem 30-ra jelölte a mensi kezdetét ami eddig nem jött meg!!!:)))A hasam alja és petefészek szúrkálás nekem is meg van elég sűrűn melleim is fájnak erősen ha meg nyomom kicsit őket,éjszaka (dolgoztam)egy alkalommal azt hittem meg jön mert erősen olyan érzésem volt de aztán semmi!Viszont ami más mint eddig az,hogy szinte folyamatosan szédülések jönnek rám és mintha természet feletti képességem lenne olyan apró rezdüléseket is észre veszek amiket eddig soha!Tiszta hülyének érzem magam és néha elgondolkodom,hogy tényleg érzem őket vagy csak képzelem!Normális vagyok????:)))Holnap reggel csinálok tesztet hátha!!!

Sok sikert mindkettőnknek!!!

2010. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem is 30-ra jelölte a következő mensimet csak nekem nem 28 napos a ciklusom általában. de ha most az volt akkor nekem is elmaradt eddig:):):) én legkorábban júni 6-án tesztelek,a kalkulátor szerint az már biztos.:) amugy igen normális vagy,én azt vettem észre hogy egyszer nevetek mindenen,pl mikor a párom hülyéskedik velem(ahhoz nagyon ért) utánna meg ugyan azon a hülyeségén összeveszek vele:) azt mondta nem ért engem:D
2010. jún. 1. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg nyugodtam!:D Én most megyek aludni és délután veszek tesztet,holnap reggel meg csinálom mert bár lehet nem mutat még semmit de ha mégis látok végre két csíkot ki íratom magam egyből álományba mivel négy éve szeretnék már saját pozi tesztet,egy csomó eredménytelen vizsgálaton vagyok túl amik egy csomó pénzbe kerültek és nem utolsó sorban én most múltam 31,párom(aki mellesleg augusztusban már férjem lesz:D)35 tehát ketyeg az óra erősen és nem kockáztatok semmit az amúgy nem épp nyugalom szigete munkahelyem miatt!!!

Reménykedek veled!!!

Írj majd,hogy alakulnak a dolgaid!Nekem a leghosszabb ciklusom eddig 29 nap volt amúgy tartom az átlag 26-28-at!

szorítok érted is és inkább nevess mint kötekedj!!!:D

2010. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia! hát eddig nekem nem jelentkezett a mensim,nagyon reménykedem a babában. feszül a mellem,görcsölget és szúrkál a hasam.
2010. jún. 4. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!