Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyes neurózis ellen valami ötlet?

Gyes neurózis ellen valami ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Itthon vagyok lassan 2 éves fiammal, és sokszor úgy érzem kezdek becsavarodni! Fáradt vagyok, ingerült, sokszor kimozdulni sincs kedvem, utálom már ezt a borongós sötét hideget, nehezemre esik itthon minden.

Hiába van mindkét nagyi a városban egyik se jelent számottevö segítséget, pedig0 mindketten nyugdíjasok már.

Anyu szívesen vigyáz a gyerekre, de csak ha odaviszem, ami kb 2 óra BKV, 3 átszállással.

Anyósom heti kétheti 1x jön 2 max 3 órára, de mi hozzá nem mehetünk(!), nem is akarnánk, napi 3 doboz cigit szív bent a lakásban, 2hetente mosogat stb.

A férjem f4-kor kel, du 4 fele ér haza, hulla fáradtan, nincs kedve semmihez, türelmetlen a gyerekkel is.

Szóval kezd elhatalmasodni rajtam, hogy senki semmit nem segít, magamra vagyok utalva, ideges vagyok, ettöl a gyerek is az, és itt bezárul a kör.

Hiába kértem segítséget a családtól nem kapok :( Mit tegyek szerintetek?

Szeptembertöl megy bölcsibe a manó, és megyek végre vissza dolgozni, de addig?

Rossz idöben járunk játszóházba, az egyik anyukának akivel szoktunk beszélgetni, próbáltam elmondani, de majdnemhogy leugatott, hogy milyen ember vagyok, hogy nem vagyok boldog itthon :( azóta oda sincs krdvem elmenni...


2016. febr. 12. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha két éves, akkor miért nem adod már most bölcsibe? Hamarabb nem mehetsz vissza,mint szeptember?
2016. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Add be most a bölcsibe. Legalább nem kell vele kapkodni, kiderül hogy bírja, szeret-e járni. Ha nem is egész napra, de délig. Addig elintézhetnéd a dolgaidat, esetleg pihensz. Lehet, hogy kevesebb időt fogsz vele tölteni, de legalább az minőségi lesz.
2016. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Keress a környéken családi napközit, és add be heti 1-2x délelőttökre.


Én is így voltam, pont így, amikor a kislányunk 2 éves volt. Én csak 3 évesen mentem vissza dolgozni, Ő pedig járt egy csanába heti 2x fél9-9-től negyed 1-ig. Nálunk bevált.

2016. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem veszik fel sajna csak szeptembertöl bölcsibe.

A családi napközinek utánanézek köszi!

2016. febr. 12. 11:36
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

a válaszolók között látotom divat a gyerek lepasszolása..nem értem minek vállaltok akkor gyereket ha a bölcsi neveli mert nektek az úgy kényelmes?


Kérdező: csak van valami otthon is végezhető hobbyd, míg a kicsi alszik, vagy minden héten nézzél ki valami nem túl távoli úticélt és menjetek el oda a kicsivel. Nem tudom merre laktok, de vannak foglalkozások ilyen idős gyerekeknek is ahol veled lehet, esetleg heti egy-két órára bébiszitter.

2016. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hú! Most jól megmondtad Nekünk! :)

Igen, a bölcsi neveli. A Kicsi most 4 hónapos, szerintem j.hónaptól beadom...

2016. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
utolsó, sajnálattal kell közölnöm hogy még két hónapig foglalkoznod kell vele, hisz csak 6 hónaptól veszik be. De utána nyugodtan.
2016. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Oh, köszi! Akkor nagy szenvedve, valahogy túlélem!
2016. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%-os. A te gyereked is bölcsibe jar😉
2016. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
az megint más ha valaki dolgozik és úgy van bölcsődében a gyerek nem gondolod utolsó?
2016. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!