Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyes neurózis ellen valami ötlet?

Gyes neurózis ellen valami ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Itthon vagyok lassan 2 éves fiammal, és sokszor úgy érzem kezdek becsavarodni! Fáradt vagyok, ingerült, sokszor kimozdulni sincs kedvem, utálom már ezt a borongós sötét hideget, nehezemre esik itthon minden.

Hiába van mindkét nagyi a városban egyik se jelent számottevö segítséget, pedig0 mindketten nyugdíjasok már.

Anyu szívesen vigyáz a gyerekre, de csak ha odaviszem, ami kb 2 óra BKV, 3 átszállással.

Anyósom heti kétheti 1x jön 2 max 3 órára, de mi hozzá nem mehetünk(!), nem is akarnánk, napi 3 doboz cigit szív bent a lakásban, 2hetente mosogat stb.

A férjem f4-kor kel, du 4 fele ér haza, hulla fáradtan, nincs kedve semmihez, türelmetlen a gyerekkel is.

Szóval kezd elhatalmasodni rajtam, hogy senki semmit nem segít, magamra vagyok utalva, ideges vagyok, ettöl a gyerek is az, és itt bezárul a kör.

Hiába kértem segítséget a családtól nem kapok :( Mit tegyek szerintetek?

Szeptembertöl megy bölcsibe a manó, és megyek végre vissza dolgozni, de addig?

Rossz idöben járunk játszóházba, az egyik anyukának akivel szoktunk beszélgetni, próbáltam elmondani, de majdnemhogy leugatott, hogy milyen ember vagyok, hogy nem vagyok boldog itthon :( azóta oda sincs krdvem elmenni...


2016. febr. 12. 11:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem más! Miért nem úgy terveztél felelősen gyereket, hogy legalább 3 évig otthon csücsülj Vele!
2016. febr. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Utolsonak üzenem akkor én felelötlen vagyok mert mindegyik gyerekem 1,5-2 éveskorátol bölcsis volt ma már legkisebb is 6 éves lesz és kutya baja nem lett bölcsitöl ,imádnak mai napig gyerekeim .☺
2016. febr. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Menj levegőzni,vagy ad be csanába ha van pénzetek ,te meg csinálj valamit amit szeretnél .
2016. febr. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Ironikusan értettem...
2016. febr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan vetted hogy volt bölcsődés a gyerekem, mert én ezt sehol se írtam. Mint ahogy azt sem hogy hány éves korában mentem vissza dolgozni (4). Összességében értettem, hogy más ha valaki munka miatt vagy a saját kényelméből adja be a gyerekét. Akinek dolgoznia kell nincs más választása, annak meg aki szimplán lusta gyereket nevelni lenne.
2016. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, ráismerni az irasodra. Hetente írsz ki kerdest a bölcsibe való beszoktatassal kapcsolatban.
2016. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor annyira mégsem lehet felismerni, mivel még sosem írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést, tekintve hogy a gyerekem sosem volt bölcsődés, és már lassan iskolás korú. Úgyhogy valakivel összekeversz.
2016. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

3-as vagyok.


59% válaszolónak. Mi jogon oktatsz ki embereket? Semmi közöd nincs hozzá, hogy ki mikor, miért adja be a gyerekét a bölcsibe. Ez az oldal nem olyan, hogy minden egyes kérdésre kötelező válaszolnod. De ne ítélkezz már ismeretlen emberek felett.


Ha máshonnan nézzük, te meg milyen egy lusta nőszemély vagy. 4 éves volt a gyereked, amikor visszamentél dolgozni? Addig a férjed tartott el? Ez nem volt szép dolog. Biztos csak azért szültél, hogy nehogy x évig dolgoznod kelljen! Most azt csinálom amit te csinálsz. Úgy mondom meg a tutit, hogy nem is ismerlek. Bár ez nyilván téged pont nem fog érdekelni.

2016. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
utolsó, itt nem azzal van a baj hogy valaki nem dolgozik és otthon van a gyerekével, hanem azzal hogy lepasszolja, és ő mégis otthon heverészik, a gyest persze felveszi, holott a bölcsivel nevelteti a gyerekét. A legtöbben beviszik nyolcra, négykor érte mennek, jobb esetben vele vannak napi 3-4 órát mert utána a kicsi alszik, és mégis jó anyának tartják magukat.De engem igazán nem érdekel, csak ne jöjjenek sírni pár év múlva hogy a gyerek miért nem akar közös programot velük, meg miért nem mond el mindent. És igen, otthon voltam 4 éves koráig, de senki nem tartott el, mivel volt és van most is bőven megtakarításom, senkitől nem függtem.
2016. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!