Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leírnátok 1,5 év körüli...

Leírnátok 1,5 év körüli gyereketek napi étrendjét? Reggelitől-vacsiig.

Figyelt kérdés
Változatosan szeretném táplálni a lányomat,de nincs ötletem már h mindig mit adjak neki.
2016. febr. 12. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Reggel iszik 210 ml gyerekitalt, utána eszik pár falat reggelit velem. Ez általában szendvics salátával. Tízóraira mindig gyümölcsöt kap. Ez már 3. hete mandarin, semmi mást nem eszik meg, mert most ez újdonság. Ebédre azt kap, amit mi eszünk. Uzsonna általában valami tejes cucc. Túró, puding, joghurt. Vacsorára azt eszik, amit mi. Tojás, felvágott, sok zöldség. Majd lefekvés előtt még megiszik 210 ml gyerekitalt. Nasizni nyers zöldséget szokott, de mindent. Nyers krumpli, répa, karalábé, káposzta, karfiol. Csokifélét nem eszi meg pl. túrórudi, tejszelet.
2016. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2016. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
nyers karfiol??
2016. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 3-as kösz a semmit. Sok eszed nincs az tuti.
2016. febr. 12. 17:54
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
??? tök komolyan kérdeztem a nyers karfiolt!! Azt írta nyers zöldségeket eszik..ezért kérdem hogy azt lehet nyersen is enni??
2016. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nyers karfiol. A nagyobbik lányomtól látja. Az összes zöldségből esznek, amiből főzök. Nekik ízlik én meg örülök, hogy ezt eszik csoki és cukor helyett. Sőt, a kelbimbót is elrágják magában. Sőt, borsót is szoktak nyersen enni.
2016. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
értem nekem van kertem ott van karfiol is de eszembe sem jutott hogy nyersen együk. Ki fogom próbálni. Kérdező te meg teljesen nem vagy normális hogy lepontozol azért mert valamin meglepődök mert még nem találkoztam vele és megkérdezem...kicsit relaxáljál szerintem húzd ki a kefét a fenekedből
2016. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, hogy a kelbimbót hogy tudják megenni nyersen, arról fogalmam sincs. Azért az durvább, mint a karfiol :-) Amúgy pont ma másfél éves a kisebbik lánykám.
2016. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

borsót káposztát karalábét mi is megesszük...illetve a lányom egyiket sem, ő is 1,5 de valahogy még nem adtam neki nyersen csak uborkát paprikát meg paradicsomot...mondjuk nagyon későn jöttek a fogai, nem is mertem míg nincs foga (14 hósan jött az első....) most már van 3 örlő foga, meg elől 6...ennyivel elrágja vajon?

A háztartási kekszel megbirkózik, de a keményebb húsokat inkább csak nyeli

2016. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Először nagyon vékony hasábokra vágtam neki, hogy ne tudjon akkorát harapni belőle, amit esetleg nem tud megrágni, vagy baj lenne, ha egyben lenyelné. A nagyobb lányom főve szinte semmi zöldséget nem eszik meg. Úgyhogy neki külön jó, hogy rágcsál.
2016. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!