Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leírnátok 1,5 év körüli...

Leírnátok 1,5 év körüli gyereketek napi étrendjét? Reggelitől-vacsiig.

Figyelt kérdés
Változatosan szeretném táplálni a lányomat,de nincs ötletem már h mindig mit adjak neki.
2016. febr. 12. 16:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj. Félreértelmeztem a válaszod.Azt hittem h te ajánlod nekem h adjak neki nyers karfiolt. A nyers zöldség nekem is meglepő. Én mindent megfőzök neki.
2016. febr. 12. 18:14
 12/12 anonim ***** válasza:

ok semmi gond.

amugy az elso evbe ugye csak parolva sutve szabad mindent adni mert hogy puffasztanak...de utana azt mondjak a legjobb a nyers zoldseg mert a hokezeles soran a vitamin tartalmat reszben, a rost tartalmat meg szinte teljesen elveszti a zoldseg.

egyedul a gyokerzoldsegekre mondjak (repa cekla) hogy egeszsegesebb fozve mint nyersen adni, gondolom a meregnyagok miatt amit felsziv a foldbol. persze akinek kertje van ebben elonyt elvez hiszen vegyszer nelkul termesztheti...en azt mondom ha valaki nem is akar vetemenyest, de van egy kis kertje viragokkal, a kerites melle szorjon e par repa es cekla magot....semmi teendo nincs utana vele szinte locsolni sem kel es tenyleg sokkal egeszsegesebb mint a bolti repa es cekla...hat akinek nincs kertje annak nincs. regen nekem sem volt mondjuk ceklat nem is nagyon ettem azelott.

2016. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!