Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szorulásra pszichológus? Mit...

Szorulásra pszichológus? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 hós fiam rettenetesen szorulásos. A világon mindent kipróbáltam,de így is 3-4 naponta kínok között kakil. Pszichés oka lehet? Másra nem tudok gondolni. Valahogy ezt rendezni kell. Voltatok ilyen helyzetben hogy semmi sem segít?
2010. márc. 30. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
voltatok már kivizsgáláson?lehet,hogy a gyomrával van valami gond.ez nagyon komoly én egy teljes körű kivizsgálásra biztos elvinném.
2010. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pont ma beszélgettem erről egy apukával a játszótéren. A kislánya is szorulásos volt minden kivizsgálás negatív lett, ezután mentek pszichológushoz és megoldódtak a gondok. Azt mondta, hogy akkor kezdődtek a gondok amikor elkezdte azt enni a kislány, amit ők, ill. ekkortól volt keményebb a kakija. A doki szerint az első pár ilyen kakilás fájhatott neki és a fájdalmat a kakilással párosította és ezért nem tudott később "produkálni".
2010. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gasztoenteorológusnál voltam vele, ott annyit tanácsolatk hogy adjam a paraffin olajat meg a leavolacot. Nem vagyok előrébb.

Mit tud csinálni a pszichológus ilyen kis korban?

2010. márc. 30. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagylányom is szorulásos volt.Belekerültünk egy ördögi körbe, mivel fájt neki, ha keményebb volt a kaka, ezért visszatartotta, amitől csak még keményebb és fájdalmasabb lett. Teljes étrendmódosítás történt, nem volt csoki, rizs, banán és többi hasfogók, viszont nyomtuk bele a "hashajtó" gyümiket. Nyáron jó volt, megkezdődött a sárgabarack, szilva, majd szőlő. Ilyenkor próbálkozhasz az aszalt szilvával, rostos üdítőkkel, és rostdús táplálkozással. Ez egy hosszabb folyamat volt nálunk is, mire túljutottunk rajta.
2010. márc. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, hogy a pszichológus mit csinált, de ha ma találkozok az apukával akkor megkérdezem. A kislány 2,5 éves volt amikor dokinál voltak. Azt mondta még, hogy az is segített, hogy a kislány bekerült a bölcsibe(utánozta a társait).
2010. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!