Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenhol ilyen drága a...

Mindenhol ilyen drága a gyerekbicikli?

Figyelt kérdés
Nálunk kis városba lakunk 30.000 ft egy 16-os gyerekbicikli.Itt a neten is nézegettem,éls amiket találgattam minimum 25.000 ft.Nekünk 2 is kéne.Ikreink vannak.Nem tudna esetleg valaki olyan oldalt belinkelni nekem,ahol jobb árban vannak.
2016. febr. 22. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj használtan keresni, úgy is lehet jó állapotút, olcsón venni. :)
2016. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Használt szóba jöhet?
2016. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Használt nálunk az nehéz ügy,mert ugye 2 kell,és kb ugyanolyan kell,hogy legyen,mert akkor "balhé" lenne.
2016. febr. 22. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen mindenhol ,és sajna vagy új drága biciklit vesztek vagy használtan jó állapotut de különbözött ,te tudod hogy mi számit jobban az egyforma bicikli ,vagy hogy olcso legyen ,

Én venék 2 különbözö biciklit és ha nem tetszene nekik akkor utána átfestenénk egyforma szinüre .

2016. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nővéremnek ikrei vannak.

Ők 2 különböző gyerek. Nem volt mindig mindenből ugyanolyan nekik (most 14 évesen meg már totál egymás ellentétei).


Mivel már nem 3 évesek a gyerekeid (a bicikli méretéből gondolom), ezért megértik, hogy más a bringa. Még választhatnak is.

Van, ahol több gyerekre 1 jut, szóval még örülhetnek is, ha 2-t tudtok venni.


Amúgy fb-on még nem kerestél ikres csoportot? Biztos van ilyen. Ott tuti árulnak mindenféle dolgot az ikres szülők, talán bicikliket is.

2016. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha teljesen egyformát szeretnél, akkor csak újat tudsz venni valóban.Az enyémek nem ikrek, de így is szinte mindenük egyforma :))(lányok)különben nagy a hiszti!:)

Olvastam egy "szakértő" írását,aki azt írta, hogy a használtra még nyugodtan számolhatunk + 5-10e ft-ot, mert tuti szervizeltetni kell(fék, gumik stb...

Mi a Decathlonos mellett döntöttünk,ennél csak drágábbak és nehezebbek voltak (hauser, neuzer) Ez is 30e, de legalább garis, ugyanezt használtan 20-25e ért adják. Ha rászámolom a szervízt kijön az új!Sajnos ez van :(

2016. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 30e az mitől drága? Az még használt esetén is olcsó. Egy normális, könnyű, valóban gyerekekre tervezett bicikli 100e felett van.

Mondjuk így el tudok menni a gyerekkel valóban biciklizni 20-30 km-t is(ami nekem is élvezetes, kellően jó tempós), nem csak arról szól a gyerekkori "biciklizés" mint sokaknál, hogy kimegyünk a közeli játszótérre és ott megy vele 3 kört aztán haza.

2022. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2016 os a kérdés! Akkor volt 30.000😉
2022. júl. 6. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor is csak az olcsó "biciklit" adták 30-ert újonnan. A normális már akkor is több volt. De hát ki hogy áll hozzá. Én biztos ufó vagyok mert nem követtem a trendet, hogy babakocsi 200 ezerért de biciklibol jó lesz a 30 ezres szar. Pont fordítva csináltuk 😄
2022. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!