Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megéri új, drága, elvileg jó...

Megéri új, drága, elvileg jó minőségű (Asso, Maus stb. ) bőr cipőt venni a gyereknek, nem amortizálja le olyan gyorsan mint a többit?

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalataitokat, akár márkamegnevezéssel együtt is, mert tanácstalan vagyok milyen cipőt vegyek. Jó cipőt szeretnék, de tuti megérnek ezek 7-8 ezer forintot vagy még többet?

2015. márc. 4. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben mindig olcsó, 2-3000 forintos, márkátlan cipőt vettem a gyerekeknek. Általában nem bírtak ki egy szezont. Ráadásul az ortopédián kiderült, hogy mindhárom gyereknek kisebb lábdeformitása van, az ortopédorvos magyarázta, hogy olyan cipő kell, ami a sarok fölötti résznél tartja a gyerek lábát, ott nincs kispórolva belőle az anya. Az olcsó cipők nem ilyenek, de az Asso például igen. Most legutóbb Asso-t vettünk nekik (van felénk egy bolt, ahol az utolsó darabokat féláron adják), és alig látszik a cipőkön, hogy egész szezon alatt azt hordták.
2015. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sandrachnologic ***** válasza:
100%
Mi mindig AZT veszunk rendes ciponek, amit tudjuk, hogz setalasra hasznal. A kertbe kap egy jobb minosegu de olcsobb jatszosat (ccc, decathlon-is stb). Nekunk a Falcon es a Superfit jott be, mert a fiamnak extra Széles extra torkos cipore van szuksege, ezek bokasban AZ o mereteben (28) mar 13-15E forintok. En nem sporolok a lava egeszsegen, egz kenyelmetlen vagy rossz minosegu cipo tonkreteheti a gerincet is. Masreszt a bal bokaja picit befele dol, de annyira nem, hogy szupinalt kelljen neki, AZ olcsobb cipokben iszonyat csunyan megy, de ezeket meg elnyuni se tudja szinte. A tavaly tavaszi 28-as falconja meg iden tavasszal is Jo lesz Ra, es meg mindig szinte ujnak Nez ki. 😊 ha AZ orrat felted, hogy lerugja olzat vegyel aminek picit felkunkorodik a Gumi elol, motorozashoz meg kell venni cipovedot.
2015. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire éri meg, de az én lányom csak drága cipőben járt egész életében. Most 4 éves, volt az oviban talpvizsgálat és a csoportból szinte csak neki volt tökéletes a lábboltozata. Nem tudom, hogy van-e összefüggés. A legjobb márka szerintem az Elefanten és a DD.Step.
2015. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Elefanten,asso,nike,adidas.

Mi is csak ezeket vesszük.szerintem megéri.

2 kisfiunk van meg egy 5 hós kislànyunk.

2015. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Ja meg converse tornacipőt imádjuk.
2015. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 éves a lányom és mindig siesta-richter, alsó, d.d. Step cipője volt és rettenetesen befelé dől a bokája
2015. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg.Nálunk elefanten es superfit a nyerő. .tényleg nem amortizalodik le olyan hamar.. vettem már 6ezerért olyan deichmannost, h eg hét után nem volt orra:s....a fenti markakbol viszont tökéletes állapotban vannak, pedig nem kímélik őket. .
2015. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a SALUS a nyerő. (szupinált)
2015. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ovis szandálja amit bentre van egy dr mause szandál tökèles állapotban van ,de kintre viszont egy egyszerü sport cipöje van .
2015. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!