Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek esti elalvásnál kérte...

Akinek esti elalvásnál kérte gyermeke, hogy feküdjön mellé, hány éves koráig kérte?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
5 éves és még nem látoma végét.
2016. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem is 5 éves, és azért merült fel bennem a kérdés, mert jön a tesó, nem tudom, hogy lesz. Köszi a választ.
2016. febr. 23. 01:00
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
7 éves, még mindig így alszik el. 10 hónapos a kistestvére. A kicsit fél 8-8 körül fektetem le, utána megyek a nagyhoz :)
2016. febr. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

4 éves, és nálunk visszaszokott erre, amióta meg van a Kicsi!

Előtte már szépen elaludt egyedül. Mese, puszi, kijöttem. Aztán úgy 1 hónapos lehetett a Kicsi, amikor ismét kérte, hogy legyek vele, amíg elalszik. Az oviban azt mondták,hogy még hagyjam. A TSMT tornász is, akihez járunk, ő is azt mondta,hogy ez nála féltékenység, ha meg tudjuk tenni,hogy bemegyek Vele, akkor még menjek. Viszont ugye már több,mint 3 hónapja tart, és én sem látom a végét.

Nekem ezzel annyi csak a gondom,hogy legtöbbször bealszom én is mellette, mert fáradt vagyok, de ugye a férjemmel, meg minden fontosabb dolgot, csak ilyenkor tudnánk megbeszélni. De még adok neki kb. két hónapot, és akkor megpróbálom ismét visszaszoktatni.

Egyébként érdekes,hogy heti két este nincs itthon apa, ilyenkor viszont,ha a Kicsi nem alszik még, a Nagynak alvás idő van, akkor nagy nehezen, de megérti,hogy nem hagyhatom a Kicsit sokáig a nappaliban. Ilyenkor egy gyors mese és kész. Nyitva hagyom az ajtót és elalszik.

2016. febr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hat éves a fiam,mellé fekszem,de nem úgy alszik el.Kb. két éves kora óta van így,hogy mellé fekszem pár percre,beszélgetünk,összebújunk,simizem,puszilgatom.Aztán kijövök és elalszik.Előtte babaágyban aludt,azért nem feküdtem mellé,de addig is egyedül aludt el.Addig lesz így,amíg kéri,de sajnos már nem sokáig,mert nagyfiú
2016. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
dettó 5 éves... és azt mondja, hogy ha lesz egyszer kistesó, akkor az alhat a másik oldalamon.
2016. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kb 3,5 éves kora óta alszik el egyedül este is, addig ott kellett lennie vele. Viszont délben mindig is egyedül szokott elaludni, + volt pár alkalom, mikor apa nem volt itthon este, így én a kicsit altattam, míg a nagy a másik szobában egyedül már elaludt, mire én átértem volna hozzá (közel van a másik szoba egyébként és át is lehet látni egymásba). Szóval így egyszer csak azt mondta hogy egyedül szeretne aludni. Nagyon-nagyon ritkán mondja még, hogy aludjak vele, kb 1-2 havonta egyszer.
2016. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
8 és 6 évesek és gyakran kéri még mindkettő.
2016. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mindkettő egyedül alszik el ,de a kicsinél volt egy rövid idő nemrég,mikor kérte.kb 2hét alatt sikerült rendezni a régi helyzetet.
2016. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5 éves koráig úgy aludt el, hogy ott kellett lennem mellette. Utána azt mondta, hogy ő nagyfiú, nem kell ott maradnom. Azóta csak mesélek neki egy-két mesét, megszeretgetem és otthagyom.
2016. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!