Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi időbe telt mire a...

Mennyi időbe telt mire a fiatok/lányotok megtanulta hogyan kell hajtani a biciklit? A mi "nagylányunk" 3. szülinapjára kapott 1 bicajt, és nem mondhatnám, hogy jól ment neki a dolog.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Az unokáimat tanítottuk (ikrek). Kb. fél óra volt, mire rájöttek a technikára. Arra kellett csak folyamatosan figyelmeztetni őket, hogy ne a lábukat, hanem az utat figyeljék. Próbáld úgy, hogy fogod a lábát a pedállal együtt és segíted átgördíteni.
2010. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ők négyévesek voltak a hónap elején.
2010. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jo masfel ket ora kellett amig rajött, hogy nem egyszerre kell nyomni mindket labaval :D Volt ez tavaly, akkor 1.5 evesek voltunk. most kb 15 perc volt ujra rajönni a technikara, mar teper ezerrel, alig lehet utolerni, es persze ilyenkor megszünik a külvilag, ha hatalmaba keriti a szaguldas :)
2010. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hű, ezt én is akartam kérdezni. Fiam 27 hós, most kapta a 3 kerekű biciklit, de nem tudja hajtani. Én is próbáltam, hogy lehajolva nyomtam a lábát a pedállal együtt, hogy ráérezzen az ízére, akkor megy is, de úgy érzem, egyedül nem tud/akar annyi erőt kifejteni, amennyi szükséges, hogy egyedül tekerjen. Az egyik ismerősöm szerint erre is meg kell érni agyilag, hogy tudjon tekerni .,Nem erőltetem. Van egy tolókarja a bicjanak, így nagyon szereti, lábai a pedálon, én meg tolom... de akkor egyszer csak majd egyedül akar már tekerni?
2010. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 3 kerekűt sokkal nehezebb hajtani. Gondolj bele, hogy Neked kellene félig ülve, előrefelé erőt kifejteni. Ezért jobb (szerintem persze) a 12-es kisbiciklivel kezdeni, mert azzal hamarabb megtanulnak és egyszerűbb is tekerni.
2010. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a 12-es, ami tulajdonképpen két kerekű, csak van hátul még plusz két kerék felszerelve? Azt könnyebb hajtani?
2010. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
pótkerekes biciklit kapott,és próbáltam neki "vezetni" a lábait,de ma se tegnap,sem pedig ma nem jártunk sikerrel. Csalódott,hogy nem tud biciklizni,ezt a tudtunkra is adja minden próbálkozásnál.
2010. ápr. 1. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
15:21-nek: igen. A pótkerék miatt nem tud felborulni, addig kell, amíg nem tud egyensúlyozni, ez 5-6 éves kor körül fog sikerülni (legalábbis az unokáimnál ezt tapasztaltuk) A kérdezőnek csak kitartást tudok kívánni, rá fog ám jönni.
2010. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15,21 vagyok, Köszönöm!
2010. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!