Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlőnek mennyi a...

Bárányhimlőnek mennyi a gyógyulási ideje?

Figyelt kérdés
A kislányom most bárányhimlős!Ma nem jöttek már új pöttyök rá.Mennyi a gyógyulási ideje még?Kicsit aggódok hogy nagyon lemarad a suliban.Minden nap hozzák a házit neki.

2016. febr. 25. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Két hét a szakirodalom szerint.
2016. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minimum 2 hét. A fiam is most van benne, szerencsére ő még ovis (reméltem, hogy elkapja még az oviban, ez az utolsó éve, 3 év alatt mindig megúszta). Még nagyon az elején vagyunk, kedd reggelre öntötte el a rengeteg hólyag, és még folyamatosan jönnek újak. Nagyon sajnálom szegényt, mert nagyon szenved, nincs rajta egy cm ép felület sem. Még a haja között is van. Lehet, hogy neki tovább fog tartani. :(

A lányod hogy bírja?

2016. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Nálunk vasárnap kezdődött.Kb 50 pöttyünk van.Elég jól bírja a kislány.Én szódabikarbónás vízzel locsolgatom meg fenistil cseppet kap.Jobbulást kívánok a fiacskádnak.
2016. febr. 25. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:

De jó nektek!

A fiamnak szerintem minimum 500 pöttye van, nem 50. :(

De tényleg mindenhol, most este a nyelvén és a száján belülről fedeztünk fel 1-1 újabb hólyagot. De van a füleiben, a fülei mögött, a köldökében, a kukac hegyén, a zacsiján, a haja között szóval tényleg mindenhol.

2016. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy minimum 2 hét az első pöttyöktől (és akkor már 2 hete lappangott benne).


Az én kisfiam 4 éves korában kapta el. A fürdőszobában egy nagyméretű fajansz mély tálban volt a mentolos hűsítő púder. Anya feláldozta egy kozmetikai nagyecsetét, az volt beletéve, és ha a gyereknek viszketett valahol, akkor ahogy megtanítottuk rá, kiszaladt a fürdőszobába és a púderbe mártott nagyecsettel simogatta ott, ahol megviszketősödött.

(Szegény Antal Imrét mutattam meg neki a youtube-on, hogy ha elvakarod, később így fogsz kinézni!!!)

Nem is vakarta el egyet sem, inkább 5 percenként szalad púderezni.

Egy pötty a hátán a derekánál mégis megmaradt, mert a gatya korca kidörzsölte...

2016. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!