Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Isoprinosin okoz esetleg...

Isoprinosin okoz esetleg hőemelkedést vagy magasabb testhőt kisgyereknél? Bőven lent

Figyelt kérdés
Pár napja szedjük,5 db amit bevett a gyerkőcöm,a doktort most hétvégén nem érjük el.szoval átlag alacsony hömérsékletű gyerek 35,6 szokott lenni neki. Most viszont éjjel ota 37-37,2/de 36,6 nál nem megy alább. Furcsa ez nála, a torkát fájlalja kicsit segitsetek nekem!
2016. febr. 28. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Isoprinosin nem okoz ilyet.Biztosan lappang benne valami, főleg ha a torkát is fájlalja. Én azért még nem futnék vele orvoshoz, a rendelőbe a sok beteg gyerek közé csak akkor viszem a fiaimat ha tényleg szükséges.
2016. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolnék,hogy vmi lappang. Köszönöm hogy segitessz
2016. febr. 28. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Most szedte a lányom.Nem volt hőemelkedése tőle.Gondolom nem vèletlenül szedi a gyereked.A betegség miatt lehet a hőemelkedés.
2016. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi már többször szedtük, sosem volt semmi gond tőle.
2016. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok, immunerősitésre kaptuk, mert folyton beteg,7 éves és nagyon sokat hiányzik. Semmi baja nem volt, most sincs hőemelkedése csak hol 36,7 és 5 perc mulva 37,2 re ugrik. Nem adtam semmit neki,majd most veszi be az isoprinosint,mert este egy 500 mg ot kap. Gondolom benyelt valami virust és az isoprinosin akkor dolgpzik nem engedi hogy elhatalmasodjon. De mit gondoltok ez hogy igy ingadozik a höje az nem baj? Még ilyen sem volt soha.
2016. febr. 28. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Az isoprinosin vírus ölő
2016. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Voltunk doktornál,azt mondta hogy influenza kerülgeti amit lenyom az isoprinosin, megtriplázta az adagot,most 3*1 szemet kell bevennie. Egyenlőre antibiot nem kaptunk.

Illetve hogy tekinthetö nála höemelkedésnek a 37,2 is mert alapjáraton alacsony testhővel rendelkezik

2016. febr. 29. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak "csak" hányingere volt tőle az első pár napban,de aztán hozzászokott.

Adj neki extra mennyiségű C vitamint. Az is nyírja a vírusokat!

2016. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!