Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakinel bevallt a homeopatia...

Valakinel bevallt a homeopatia kisgyereknel?

Figyelt kérdés
rossz alvasra,betegsegeknel?
2015. aug. 16. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk soha semmilyen homeo nem vált be. Minden marhaságot betartottam. Pl. fémkanálból nem adtam, mikrótól messze raktam, kávét nem ittam stb. Mégse használt soha se nekem, se a gyerekeknek. Azzal is tisztában vagyok, hogy először felerősödnek a tünetek.
2015. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
A homeopatia senkinek sem valik be, mert humbug az egesz. A gyereknek adhatsz PEZ-cukorkat is, ha azt mondod ra hogy gyogyszer, a placebo-hatas ervenyesulni fog. Alvasra egyebkent sem gyogyszert kell adni a gyereknek, hanem nyugalmat.
2015. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
A homeopátiás szereknek csak placebo-hatásuk van.
2015. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Kicsi gyereknél még placebóról sem lehet beszélni. Nem reagálnak rá.
2015. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Baromi nagy átverés a homeopátia!
2015. aug. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Sedatif PC-t használtunk alvásra és Oscilococcinumot megfazasra. Nekünk mindkettő bevalt. Már nem kisgyerek a lányom, most is kap Oscilot a hűvös idő kezdetén - nem szokott beteg lenni.
2015. aug. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Na akkor jöjjön, akit le lehet pontozni.

Én 5 évvel ezelőtt, a nagyobbik fiam születésekor így választottam gyerekorvost, hogy képzett homeopata IS legyen.

Én rendszeresen alkalmazom, most már a kisebbiknél is. Keletünk vele sikeresen kötőhártya-gyulladást, kruppot, tüszős mandulát stb.

Legutóbb a kisebbik kapott oltáskivezetésre golyócskákat, mert a 2 hós oltás nagyon megviselte.

Ajánlom az alábbi oldalt mindenkinek:

[link]

2015. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
...kezeltünk...
2015. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

"Én rendszeresen alkalmazom, most már a kisebbiknél is. Keletünk vele sikeresen kötőhártya-gyulladást, kruppot, tüszős mandulát stb. "


Ezek közül mindegyik elmúlik idővel magától, mindenféle gyógyszer nélkül... mondjuk azért én tüszős mandulagyulladás esetében nem szórakoznék homeóval egy kisgyerek esetében, egy nagy mamlasz 30 évesnek valószínűleg nem lesz szövődménye egy elhúzódó gyulladástól, de egy kisgyerek szörnyen megszívhatja, az idióta szülő miatt.

2015. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Idióta a nénikéd!
2015. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!