Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Debrecenben lakom, a lányomat...

Debrecenben lakom, a lányomat bölcsibe kell adnom, de szembe van velünk egy bölcsi ahová oda látok, és nagyon nem tetszik ahogy bánnak a gyerekekkel, ismertek jó bölcsit?

Figyelt kérdés
Ahol tényleg a gyerekek az elsők és nézik ahogy verekednek, és ebben az időben sapka nélkül és egy polo anyagú felsőben engedik ki őket, írjatok légyszi mert április 15 én már mennem kell leadni a papírokat! És nagyon féltem a lányom!
2010. ápr. 1. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,melyik részen keresel bölcsit? Mert azért a város másik végében nem szívesen ajánlanék,de egy-két jó bölcsiről tudok.
2010. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fényes udvar környéke

köszi a válaszod

2010. ápr. 3. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Kuruc utcai ovi. Állítólag a város egyik legjobb ovija. Meg a Bányai Júlia úti ovi. Utóbbiban ismerős is van, és tényleg jó ovi mindkettő.
2010. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De bölcsit keres,nem ovit. Ott pont nem tudok,de a Varga utcán a Módszertani Bőlcsódének negyon jó híre van,ha el tudjátok hordani, vagy a Postakert utcán is nagyon jó kis bölcsi van, remek gondozónők,jó bánásmód,szép környezet.Ezeket tudom ajánlani most hirtelen.
2010. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!