Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Debrecenben hol található...

Debrecenben hol található olyan általános iskola, ahol figyelemzavaros, tanulási problémás gyerekekkel foglalkoznak, esetleg kis csoportokban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az Eötvös utcai ált. iskolának van egy ilyen osztálya, ill. a Bárcziban biztos.
2010. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezeket tudom, hogy vannak,csak egyik sem jó. Az ötvös azért, mert nem férnénk be(meg nem tetszik a közeg),a Bárczi pedig fogyatékos gyerekek iskolája(voltam ott segítő),de az én gyerekem nem fogyatékos(szerencsére!),csak egy betegsége miatt nehezen megy neki a figyelés.

Azért köszönöm szépen a választ!

2010. okt. 5. 05:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Hanyadikos a gyerek?
2010. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.-os.
2010. okt. 9. 07:07
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Sajnálom, de mást nem tudok :S

Esetleg waldorf suli? Bár ők nem erre a "problémára" specializálódtak, de mégiscsak egy jóval másabb módszer!

Nem is tudtam egyébként, hogy a Bárcziban csak fogyatékos gyerekek tanulnak. Azt hittem, hogy "szimplán" figyelem-magatartászavaros gyerekek is vannak.

2010. okt. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem Debrecen, de elsős gyermekünk is jár át Debrecenből. Én a nagyhegyesi iskolát ajánlom, és nem csak azért mert hazabeszélek, de kiválóan integrál, elfogad, befogad, mind a gyerekek,mind a tantestület. Folyamatos differenciálás van, az osztálylétszámok alacsonyak. Ha gondolod szívesen válaszolok bármilyen kérdésekre.
2010. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, nekem az a kb 25 km sok! De azért köszönöm szépen a tippet! :)
2010. okt. 29. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!