Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mehet bölcsibe piros popsival?

Mehet bölcsibe piros popsival?

Figyelt kérdés
másfél éves kislányomnak kb 3 napja csúnyán piros a popsija. járunk bölcsödőbe, nem szólt senki, hogy baj lenne bármivel. Doki bácsinál voltunk sima tanácsadáson, ő azt mondta biztos csak a foga miatt van, sudocremmel kenegessem, és ha nem akar múlni, canestennel vékonyan. Ez utóbbit csak ma reggel kezdtem el, mert pici hólyagocskák is lettek. sajnos ma már szabadságon van a doki, így felhívni nem tudtam. elvittem a lányom a bölcsibe és szóltam a gondozónőnek, hogy canestennel kenegesse a popóját. Ő meglepődött, hogy jöhet bölcsibe, mert biztos fertőző. közben egy másik gyereket pelenkázott, és megjegyezte, hogy hú a te popsid is milyen piros! Most az lesz ebből, hogy biztos tőlünk "kapta el", bármi is ez? lehet, hogy nem kellett volna szólnom? Vagy ők miért nem szóltak, hogy ne hozzam így a gyereket? még akkor az ajtóban megkérdeztem, hogy most hazavigyem-e, mert nem akarom bevinni a manót, ha nem lehet, de azt mondta, ő nem tilthatja meg, de régebben szigorúbbak voltak a szabályok. Szerintetek?
2010. ápr. 2. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát már beadtad a bölcsibe :-)

Nekünk is volt ilyen bajunk a bölcsivel, pont a múlthéten.

De nálunk ők szóltak, hogy a gyereknek gombás a feneke. Elvittem a doktornőhoz, egy kis pont volt a fenekén, kaptunk kenőcsöt, de engedtek minket bölcsibe, mert a doki szerint ez nem gomba. Erre közli velem a gondozónő, hogy már 4 gyereknek ilyen a feneke, és az enyém fertőzi őket a bilihasználat közben. Erre volt néhány kérdésem, de nem kaptam választ:

1. Biztos, hogy az enyém fertőz?

2. A többi gyereket miért nem küldte haza?

3. Miért nem fertőtlenítik a bilit minden gyerek után?

A dokival mikor beszéltem, azt mondta, hogy akkor ne vigyem, mert akkor más ürüggyel, de úgyis hazaküldik :-(

2010. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen, senkit nem szeretnék megfertőzni, ha egyáltalán gomba, de hogy ki "kezdte" nem lehet megállapítani. Mondom, 3 napja ilyen neki, senki nem szólt, ezért gondolom, hogy ez egy hétköznapi dolog lehet (volt ilyen nekünk is sokszor, pár nap alatt elmúlt és többnyire egy fogacska lett az eredmény) ettől függetlenül, ha azt mondta volna, hogy nem javasolja, hogy bevigyem a csoportba, hanem vigyem haza és míg ilyen a popsija ne hozzam, megtettem volna szó nélkül.
2010. ápr. 2. 09:34
 3/3 A kérdező kommentje:
magyarán, ha én nem szólok, hogy canestent hoztam neki, senkinek fel se tűnik...
2010. ápr. 2. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!