Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól használtatok már...

Mikortól használtatok már csak ülésmagasítót?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a gyerkőc elérte a KRESZ-ben előírt 135 cm testmagasságot, 7 évesen.
2016. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külföldön élek,külföldi a jogosítványom is,azt gondoltam,otthon is ugyanaz a szabályzat mint itt,hogy 135 cm alatt gyerekülés,vagy ülésmagasító és a kérdésem azért tettem fel,hogy érdeklődjek,ki mikor használta. A fiam 4 éves és bár a szabály engedi,kicsinek gondoltam mèg hozzá! De így akkor majdnem hogy tárgytalan a kérdésem.
2016. márc. 8. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan ülésünk van, ami addig jó lesz amíg kell neki valami a feneke alá.Állítható a fejtámla. Én személy szerint nem tartom biztonságosnak a magasítót. Anyumék autójába csak magasító van,( 20 km van köztünk ) de ha messzebbre viszik a gyerkőcöt akkor áttesszük a gyerekülést (elszokták vinni nyaralni).
2016. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok egyébként 7 éves a kisfiam és 130 cm.
2016. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azthiszem jó pár évig marad a gyerekülésben,de vennünk kellene akkor másikat. Úgy érzem nem kényelmes a lábának.
2016. márc. 8. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:

így van, kicsi még! egy sima magasítóval nem lenne elég magas ahhoz, hogy a biztonságiöv a nyaka alatt menjen. mert ha ez nincs meg, egy nagyobb fékezés annyira behúzhatja az övet, hogy megfullad a gyerek. nyilván a védelem a cél, nem ellenük vagyunk :)

enyém 6 éves, 128cm, még sokáig marad az ülés. unokatesó 8 éves, neki most vették ki a háttámlát, nem tudom milyen magas, de biztos van már 135cm :)

2016. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!