Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerkőcöd hány cm volt amikor...

Gyerkőcöd hány cm volt amikor már csak ülésmagasítót használtatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 130 cm. Ami anyumék autójában van gyerekülés, már kicsi neki. Nem vennék neki már ülést. A mi autónkból meg nem szedném ki állandóan ha elviszik a kisfiamat. (20km-re laknak tőlünk)
2015. máj. 31. 12:52
 1/3 A kérdező kommentje:
tudom, hogy 135 cm a határ :-)
2015. máj. 31. 12:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesómék is így csinálják. Az ő autójukban állítható ülés van, amit 4 évesen vettek neki. Most 8 éves lesz az unokaöcsém, de még mindig jó neki azaz ülés.

Egyébként méret határban simán benne van a magasítóba.

Én is vettem egyet a kocsiba, hogyha viszem magammal és a szüleink is.

Így nem kell ki-be pakolgatnunk az üléseket.

Illetve, nekem két gyerkőcöm van, így az unokaöcsémet előre ültetem magasítóba, csak ilyenkor kikapcsolom a légzsákot.

2015. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

120 cm felett alkalmanként már magasítóval vitték őket a nagyszülők, pont az általad említett ok miatt.


Amúgy én úgy tudom, hogy a légzsákot csak a menetiránnyal ellentétesen bekötött ülésnél kell kikapcsolni, vagyis ha elöl ül a gyerek (akár ülésben, akár magasítón), akkor csak annyi, hogy a lehető legmesszebb kell tolni az ülést a műszerfaltól, de a légzsákot kikapcsolni nem kell.

2015. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!