Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekem popsija gyakran...

Gyermekem popsija gyakran fáj, kipirosodik, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy ideje küszködünk. Még pelenkás, és egy ideje a kakálás tovább tart, mint korábban, pedig nincs szorulása. A kaka viszont nagyon hamar kicsípi a kis fenekét. Ha kicsípi, akkor meg hetekig visszatartja, alig tudom letörörlni, lemosni, annyira fáj, ha hozzáérek. Ecsetelővel kenem, ha baj van, pár nap alatt elmúlik. De ez egy ördögi kör! Azt hiszem, vége, de megint kezdődik elölről. Ha nyár lenne, levenném a pelenkát, de most mit csináljak??
2016. márc. 10. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a pelenka fajtájának cseréje vált be. Hozzátáplálás után kimarta a fenekét a kaki, elég volt pár perc hogy kaki után rajta volt. kipróbáltam sok pelenkát, és nekünk a liber, pampers, és a pennys vált be. Minden más kicsípta a fenekét.
2016. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a tégelyes Neogranormont használom , azóta nincs ilyen baj a gyerekemnél.

Előtte vagy 4-5 fajta popsikrémet is kipróbáltam, de nem tüntette el a pirosságot, gyorsan kipirosodott neki.

2016. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
26 hós, régóta ugyanazt a pelenkát hordja. Még nem akar bilibe, wcbe kakálni, pisilni szokott napi 1-2-szer. Üvölt, ha a kakáláshoz wcre akarom tenni, ugrik le róla. Úgyhogy azt nem erőltetem mostmár.
2016. márc. 10. 15:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a Neogranormont. Ilyenkor se a Sudo, se a Bepanthen nem jó, amiket egyébként használni szoktunk.
2016. márc. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!