Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ebben az időben mibe öltözteti...

Ebben az időben mibe öltöztetitek másfél éves gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
Van akit még mindig overálban látok, van aki kis mellényben.. Nem tudom eldönteni mit adjak rá, ha megyünk a bölcsibe.

2016. márc. 10. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiunkon kabát van. Amúgy sem túl overál párti, úgyhogy azt csak hóban adtunk rá. A mellényt pedig kevésnek érezném még. Én mondjuk rövidujjúban sétálok, mert nem vagyok fázós, de egy gyerek mégis más.
2016. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én télen sem adtam rá az overált,utálta! Kabát!
2016. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kabat, alatta kozepvastag pulcsi. Mar nem az a massziv teli pulcsi, de nem is leheletvekony. A fiamnak igy jo, nem fazik, de nem is izzad. Mondjuk ha kora delelott v keso delutan megyunk, vastagabbat kap. De mi vmikor 11 es 3 kozott szoktunk kint lenni
2016. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vékony pamut harisnyát adok a nadrág alá. Hosszú ujjú body, rá póló és meleg pulóver. Téli kabát van még rajta, baba nyakmelegítő.
2016. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom reggel mentek bölcsibe, akkor még hűvösebb van.

Én harisnyát, nadrágot, dzsekit, sapkát (nem kucsma jellegűt) adtam rá.

2016. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, rövid body + középvastag pulcsi, vagy hosszú ujjú body + mellény.
2016. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már régóta nem adok rá overált (csak mínuszban adtam és ha esett a hó)!


Hosszú ujjú body, harisnya, vékony felső, pulcsi, átmeneti kabát, melegítő nadrág. Nappal ha melegebb van, már mellényt adok rá. Nálunk min. 12 fok van nappal,már pár napja.

2016. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok a sapit lehagytam, az is már vékonyabb fajta.
2016. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Overált én csak mínuszokban adok a gyerekeimre.

Kora reggel body-póló-bélelt nadrág télikabátot adok a 1.5 éves lányomra, közepesen vastag sapival. Délelőtt amikor már süt a nap akár elég egy normál nadrág szintén bodyval-pólóval és ha tényleg szépen süt a nap akkor egy polár pulcsi és mellény.

2016. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!