Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ez lányoknál vagy...

Normális ez lányoknál vagy mutassam meg orvosnak?

Figyelt kérdés
Eddig nem vettem észre( nem is nagyon engedte megnézni) hogy a szeméremajkai között lenne valami. Ma viszont okosan megengedte hogy!megnézzem és fehér valamit találtam közötte. Nem volt túrós az állaga. Szaga sem volt. Pedig minden nap megmosom neki mégis ezt találtam. 2,5 éves. Normális ez vagy elkapott valami fertőzést?
2016. márc. 21. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
nem az, vidd el gyereknőgyógyászhoz
2016. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem sok volt és nem is a hüvelyénél volt hanem fent. Teljesen fent.
2016. márc. 21. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg vidd el a gyerek nőgyógyászatra.
2016. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LadyLoss ***** válasza:
100%
Popsikrém bárhol megbújik a redőkben és mivel zsíros krém ezért egy sima lemosás sokszor nem hozza ki. Vagy ha szobatiszta már akkor wc papír foszlányok összeállva esetleg.
2016. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet popsikrém? Bocs,ha hülyeséget kérdezek,de ha fertőzés lenne,akkor nem a hüvelynél lenne?
2016. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szobatiszta. Lehet a papír maradt vent. Ilyen kis golyócskák voltak. Igen én is arra gondoltam ha fertőzés lenne akkor a hüvelyénél lenne nem pedig legfelül.
2016. márc. 21. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Golyócskák? Akkor vsz a papír az.

De fürdésnél eltűnt? Vagy visszajött neki? KI kéne deríteni vhogy tényleg a papír maradt-e ott.

2016. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindenképp vidd el orvoshoz,hiszen a gyermeked egészsége a legfontosabb! Sok sikert az orvosnál (ha elviszed) ,remélem nem lesz semmi baja a csöppségnek!
2016. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!