Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 19 hónapos.2 hónapig...

Kislányom 19 hónapos.2 hónapig szoptattam, egy hónapja újra éreztem, hogy fáj a mellem, és ha megnyomom, ürül is belőle tej. Mitől lehet? Hormonprobléma?

Figyelt kérdés
A mensi szülés óta 21 napra jött, éppen a múlt hónapban 28-ra. Mitől lehet újra magas a prolaktin szint?
2010. ápr. 4. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetnel nezettesd meg a melleidet, tudtom szerint nem szabad semmi sem folyon, persze egy bizonyos ido eltelte utan.
2010. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom megoldódott-e a problémád, kaptál-e azóta valakitől valamilyen választ. Én is hasonló problémával kűzdök. Az én kislányom 14 hónapos, kb. 6 hónapos koráig szoptattam. Tejem lett volna még, de neki nem kellett. Azóta is van valamennyi tejem, bár fejni nem tudnám, de ha megnyomom még mindig jön valamennyi. Nem tudom mitől lehet.

Ha tudsz valamit, kérlek oszd meg velem is. Előre is köszönöm.

2010. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!