Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! 5 éves lányomnak...

Szülők! 5 éves lányomnak fanszőrzete van, ez hormonprobléma? Hova forduljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
5 éves?Kevés? Az már nem probléma szerintem.
2011. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
gyermeknőgyógyász,endrokrinológus.
2011. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem még 5 évesen nem kellene lennie. Mindenképpen vidd el orvoshoz, hátha valamilyen betegség, hormonprobléma áll a háttérben. De valószínűleg semmi komoly. :)
2011. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony hormonprobléma, legyen akármennyi szál szőr is, az valamire utal. A gyerekorvosnak (ha nincs, akkor a körzeti orvosnak) mondd el. El fognak küldeni hormonvizsgálatra. Lehet, h az úgynevezett pubertas preacox-a van. Ez többekkel előfordul. Ez a korai kamaszodás. Ezzel sokat tenni nem lehet. Viszont ha ételben levő anyag okoz hormoningadozást (mint nemrég egy 5 éves kislány el kezdett mensizni a gabonapehelyben levő anyagtól), akkor azt a dolgot ki kell iktatni. Vidd el orvoshoz mindenképp.
2011. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom nem csak ilyen pihe, hanem sötét szőr..akkor mindenképp vidd el orvoshoz, egyáltalán nem normális!

Nekem (meg sztem általában mindenkinek) kamaszkorban kezdődik, azaz 12-14 éves kortól. 5 évesen nagyon extrém.

2011. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hormonprobléma! Ismertem egy kislányt, aki néhány évesen szőrösödött és folyt a tej a melléből.. Kikezelték belőle, teljesen normális gyerek lett belőle később, de mindenképpen vidd dokihoz!
2011. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz,valószínű hormon probléma.Majd írd meg hogy mi lett.
2011. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ovis koromban pár szál, semmi bajom sincs, korai kamaszodásnak sem mondanám.sok oszitársamnak hamarabb megjött mint nekem:)
2011. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
húgommal is hormonvizsgálatra mentek, ő kis korában menstruált, aztán elvittél még pár alkalommal, emlékszem fejkörméret változását figyelték, de kiderült h vaklárma volt.
2011. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
inkább legyen vaklárma, mint valami nagyobb baj. Fő a biztonság, doki:)
2011. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!