Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Halolajtól lehet halszagú a...

Halolajtól lehet halszagú a fütyi?

Figyelt kérdés

Eskimo kids olajat adok neki kb 2 hete. Azt korábban is észrevettem, hogy szúrósabb szagú a pisi, de a fütyije most fürdés után volt büdi.

Korábban olvastam itt egy kérdést a halszagról. Ott írták, higy az előző esti halvacsorától is lehet.

Korábban is kapta ezt az olajat, de akkor nem minden nap adtam neki. Nem is vettem észre hasonlót.

Egyébként semmi gond nincs vele, nem fájlalja.


2016. ápr. 1. 21:24
 1/3 anonim válasza:
Ha csak nem kente rá a nemiszervére,akkor nem. A halólaj olyan, mint bármilyen más olaj. Elvégre a napraforgó olajtol se fogsz illatozni.
2016. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig attól volt.

Hétvégén nem kapott, el is múlt. Most 2 naponta adok neki, 2 naponta elő is jön, de gyengébben.

A fokhagyma is érződik egy idő után, talán ez is ilyen lehet.

2016. ápr. 6. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes, de még mindig jobb, mintha fütyiszagú lenne a hal a babaolajtól.
2016. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!