Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS. Nem issza meg a lányom a...

SOS. Nem issza meg a lányom a tejitalt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A milumilt egy korty után eltolta,a bebát itta 3-4 napig de már az sem kell. Próbálkozzak meg a vaníliás milupaval? Annak nincs tápszer íze? Csak a finom vaníliát lehet érezni?
2016. ápr. 4. 06:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam Milumilt venni,de egyszer kipróbáltuk a vaniliásat,mert kaptunk.Nem kóstoltam meg,de a lányom feltűnően jó étvággyal itta.
2016. ápr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen idős? Muszáj meginnia? Úgy értem, annyira kicsi, hogy szilárd kaják nem jöhetnek szóba?

Ha igen, írass fel dokinál anyatejet!

Ha nem, akkor a tápanyagok bemehetnek szilárd kajával, folyadéknak meg mehet víz. Ez csak egy rossz beidegződés, hogy márpedig tejet (tejitalt) inni kell!

2016. ápr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Én felnőtt létemre se tudom ezeket a műtejeket meg inni. Borzasztó műanyag íze van. Csak az igazi házitejet szeretem.
2016. ápr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1,5 éves. Lehet akkor veszek egy kis dobozos vaníliásat ha az sem kell marad a tej,kakaó. Azt megissza de inkább a tejitalt szerettem volna neki adni a vitaminok miatt.
2016. ápr. 4. 07:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Másfél évesnek nem muszáj tejitalt innia, az enyém sem fogadta el, ellenben eszik sok joghurtot és néha kap kakaót. Próbálkozhattok ti is más tejtermékekkel (sajt, túró, kefír).

Aztán meg biztos sokféle multivitamin szirupot és cseppet lehet kapni a gyógyszertárban vagy drogériákban is.

2016. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Szia. Az enyémek se itták, szintén 1,5 évesek. Tejet nem akarok nekik italként adni, így kb minden faját kipróbáltunk. Ami végül bejött, az az Omnia Kid gyerekkávé (cikória, nincs benne koffein természetesen), pici forró vízzel elkészítve, és tej helyett vaníliás Milumillel felöntve. Ebből húzóra isszák a majd' kétésfél decit ébredés után. De kakaót is megpróbálhatsz belekeverni.
2016. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Előző vagyok, a tej azért nem ajánlott 3 éves kor alatt, mert iszonyú magas a fehérje és a nitráttartalma, indokolatlanul megterheli a kicsi gyerekek veséjét. Főzéshez használom, de inni nem adom nekik.
2016. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

másfél évesnek minek adsz tejitalt? semmi szüksége nincs tápszerre.

ha tejet nem akarsz neki még adni, akkor igyon vizet.

enni már úgyis gondolom kb mindent eszik, lehet úgy adni neki, hogy benne legyen az, amit a tápszerrel vinne be.

2016. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Tejitalt én már nem adnék 1,5 évesnek.
2016. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém se itta meg. Kapott helyette joghurtot, sajtot,tejfölt,túrót. Tejet pedig maximum főzelék és darakása formájában hajlandó azóta is megenni.Nem szereti. Nem erőltettem, és azóta se erőltetem.
2016. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!