Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 féléves lányom nem tud...

2,5 féléves lányom nem tud aludni az apjánál, sít meg forgolodik éjszaka, mi elváltunk és nála van 2 hetente, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Persze az apjának az a legegyszerübb ha másnap azonnal haza hozza. De gondolom ez nem jó megoldás. Így nem tudnak együtt tölteni egy rendes hétvégét sem. A fiam aki 5éves ö nagyon jól elvan ott. A volt férjem nagyon igyekszik de lehet nem eléggé??

2016. márc. 13. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesóval együtt alvás?

Kedvenc macival alvás?

Muszáj ott aludnia?

2016. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tesoval alszanak, meg kedvenc maci is megy, de egész éjjel forgolodik, nyüglödik,
2016. márc. 13. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt ilyen, de a fiam már 4 éves. Én felhívtam az apját, elmondtam neki tök őszintén, hogy itthon mi a helyzet (nem akart menni többet), ő is elmondta, hogy ott mi szokott lenni. Nagyon sokat dumáltunk, kerestük a megoldást. A fiam előtt is felhívtam, mert megígértem a fiamnak, hogy beszélek az apjával. Hallotta, hogy tök normálisan beszélünk, és már ez sokat segített.

Azt tettük, hogy picit lazítottunk a láthatáson, hamarabb hozta vissza párszor, és volt egy pár hét, mikor csak egy éjszakára vitte. Ez is sokat számított. Ott igyekezett külön programot csinálni vele kettesben (van már új családja), ez is számított.

A legvégső tervünk az volt, hogy az egész láthatást újra felépítjük. Tehát elviszi pár órára, majd egy napra, és így tovább. Szerencsére ez nem kellett már.

2016. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!