Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipot kell ilyenkor...

Milyen cipot kell ilyenkor venni? Elso tavaszi cipo.2 eves lesz

Figyelt kérdés

Vizhatlant vagy szovetet vagy sima sportcipot vagy boka felettit, alattit? Vagy?

Link esetleg?

A Deichmannos cipok gagyik amugy?


2016. ápr. 4. 11:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Nyáron meg szandál?

(Fiugyermek)

2016. ápr. 4. 11:37
 2/6 anonim ***** válasza:
az en kislanyomnak ilyen van: [link] Ez kivalo tavaszi cipo es meg nyaron is hordhato, ha a szandinak hidegebb van :)
2016. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyesminje volt 2 évesen mindegyik gyerkőcömnek: [link]

Nyárra meg szandál, persze.

A Deichmannban az Elefanten nagyon jó, de szerintem elszálltak az áraik, a Baren Schuhe ha bőr, még jó lehet. De én a CCC-ben a Lasocki cipőket szeretem nagyon mostanában.

2016. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2-es valaszado vagyok, bocsi, nem lattam, h fiu. Nos, van kisfiam is, m ikrek :) Neki ilyenje van: [link]
2016. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én fiam most tornacipőt kapott, hosszúszárút, mert vékony a talpa, és a hosszú szára viszonylag jól fogja a lábát. és még vagány is. nincs ortopédiai baja így nem kell speciális cipő neki.
2016. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak tavasszal/ősszel 2-3 pár cipőt veszek. Két zárt, béleletlent, és egy szandálcipőt, amit időjárástól függően ráadok zoknival vagy zokni nélkül.


Tavaly ilyen cipőink voltak:


[link]


[link]



Ezek bőr cipők, a minőségük is szuper, és az áruk is elég baráti. Mi már kb minden márkát kipróbáltunk, ez jött be a legjobban.

2016. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!