Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hogy 17-18 óra...

Úgy érzem, hogy 17-18 óra felé nagyon fáradt vagyok. Le is fekszem ilyenkor aludni, de nem elég. Olyan mint ha a tavaszi fáradtság jött volna rám, de november közepén?

Figyelt kérdés
Téli álmot hogyan aludhatnék?
2013. nov. 18. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Eszel elég vitamint? Rendesen táplálkozol?

Sok stressz ér? Ezek, mint okozhatnak fáradságot nem is kicsit.

Mikor kelsz fel, hogy nem elég?

2013. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vitamin megvan, eszek is rendesen. Eddig nem volt ilyen! És ugyan így táplálkoztam.

Sokat stresszelek, tény és való! :)

05:20kor kelek általában.

2013. nov. 18. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor így nem is csoda, hogy nem tudod magad kipihenni.

Én évekig keltem 4.30.-kor és minden egyes nap leragadt a szemem a melóhelyen. Azt mondták majd megszokom de sose szoktam meg. Emiatt ott is kellett hagynom az állásom csak azért kellett mert estin tanultam ez meg pont kijött időben.

Ezt nem lehetett bírni. Lefeküdhettem én délután 3-kor is akkor is hulla voltam reggel.

Vannak emberek, akiknek más a bioritmusuk és inkább éjjeli baglyok reggel meg a halálukon vannak. Én is ilyen vagyok.

Pláne ha stresszes vagyok akkor vége mindennek. Állandóan és csillapíthatatlanul fáradt, álmos vagyok.

Akkor jövök helyre ha a stresszforrást kiiktatom. Néha szedek centrum vitamint az egy kicsit felpörget.

Nekem a kávé ugyan nem használt de ha bírod esetleg ihatsz reggelente talán segít.

2013. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A stressz csodákat tud művelni. Rossz csodákat is. De van megoldás:

https://www.youtube.com/watch?v=IWxZ1tG0FQA

2013. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!