Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Koszmó ellen nyolc évesnek...

Koszmó ellen nyolc évesnek mit tudnâtok ajánlani?

Figyelt kérdés

A Babe sampon semmit nem ér.

Próbàlom korpàsodàs ellenivel mosni de az se az igazi.

Van hogy hajmosàs előtt olajos vattâval àtdörzsölöm.

De valami véglegest szeretnék mert mindig visszajön.

Rendeljek neten azok jók?

Vagy bőrgyógyàszhoz vigyem?

Télen sapi alatt izzad be neki nyàron a melegtől több.

De szinte mindig van.


2016. ápr. 9. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

koszmó? vidd bőrgyógyászhoz, 8 ÉVESEN(nem írtad el???) nem koszmós már a feje. nagyon max 3 éves korra elmúlik.

szóval azért nem tűnik el, mert félrekezeled. lehet ekcéma, gomba, de övsömör is

2016. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Védőnő szerint az.Szerinte időnként olajos vattàval dörzsöljem àt.
2016. ápr. 9. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is bőrgyógyász, a védőnő nem épp okos...
2016. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem koszmó, vidd el gyerekbőrgyógyászhoz. A Heim Pálba, ha egy mód van rá.
2016. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor így teszek.

Köszönöm.

2016. ápr. 9. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Én gyerekemnek is van koszmó-jellegű nemtudommi. A bőrgyógyász nagyjából 3 méterről megállapította, hogy ilyen fajta a gyerek, majd elmúlik. Kösz a semmit.

Csakhogy ronda, viszket és nem normális szerintem.

Szóval miután kipróbáltam vagy tízféle sampont, vettem felnőttnek való nizoralt, ami gombásodásra van és ettől elmúlt.

6 éves volt ekkor.

2016. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Akkor ti is küzdöttetek vele.

2016. ápr. 10. 04:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam ekcémás születésétől. Kűzdünk a koszmoval még mindig. Pedig 4 éves. A Johnson nak van egy olajozo fürdetője az nagyon jo a bőrére is. A fejét is azzal jol bedörzsöljük. Aztán lemosom és a sürű hegyes babafésüvel kifésülöm neki. Sokáig jo szokott lenni. Kb 2 havonta ismétlem meg neki.
2016. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

36 éves vagyok (nő) és koszmós a fejem.

nem akarlak elkeseríteni de semmivel sem múlik el csak időszakosan és foltokra redukálódik maximum.

eddig a dauer volt az egyetlen amire teljesen megszűnt egy időtartamra, de értelemszerűen az nem jelent a gyerekednek megoldást.

a lányom is örökölte.

az egyetlen félmegoldás hogy ne legyen sokat összekötve a haja, szellőzzön sokat a fejbőre.

2016. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elszomorítottál kedves utolsó vàlaszoló.

Hàt elég sűrű haja is van.

2016. ápr. 10. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!